Lunitaria [ Legionista ]
Który telefon byście wybrali?
Do wyboru sa:
SE W660i
SE k800i
Nokia N73
ew inny ciekawy model ktory mozna dostac za 1zl w abonamencie (Play badz Plus).
Nokia ma przewage nad SE symbianem i iloscia funkcji ale z kolei SE maja typ kart ktore bardziej mi odpowiadaja. k800i i n73 maja lepsze aparaty ale za to sa klockowate, w660i ma gorszy aparat ale jest ladniejszy, mniejszy, poreczniejszy... nie moge sie zdecydowac :-)
[edit] zmiana kategorii
songo93 [ Marduk ]
n73
wysiak [ Senator ]
Zla kategoria.
Zuvan [ Legionista ]
n73 jednak Nokia to Nokia ;d
daro [ Konsul ]
nokia
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
N 6288... N73 odrzucam odrazu przez Symbiana, który na nic mi nie jest potrzebny. Ewentualnie wziąłbym E65. A SE po prostu nie trawie (nie podobają mi się i mam uraz po korzystaniu z K700i)
Lunitaria [ Legionista ]
The Last Child --> 6288 za to mi sie nie podoba :-)
a oplaca sie ew doplacic 200zl do Nokii e51? Niby szybszy proc etc ale gorszy aparat...
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
n73 - mam i polecam :)
wakashimazu [ Legionista ]
Oczywiście, że Nokia N73.
To tak jak byś nas zapytał czy lepiej kupić malucha czy audi za złotówke.
Tiger999 [ Pretorianin ]
nokia
EG2006_43107114 [ Senator ]
Jak w Playu to tylko Toshiba G500.
Lunitaria [ Legionista ]
EG2006_43107114 --> a co takiego wyroznia ta Toshibe? (poza tym ze wyswietla najmniej kolorow z tych wszystkich wymienionych :P)
KrisK [ Centurion ]
Only N73.
EG2006_43107114 [ Senator ]
Kolorów ma mniej bo Windows Mobile więcej nie obsługuje. Lookinij tu:
Lunitaria [ Legionista ]
a gdyby w gre wchodzily jeszcze
Nokia e51
SE w880i
nadal pozostac przy n73?
wakashimazu [ Legionista ]
W Nokii E51 można dokupić za 300zł moduł GPS, a do n73 nie można.
No, ale za to multimedialnie jest lepsza i aparat 3,2 Mpx.
Lunitaria [ Legionista ]
ok, zdecyduje sie na n73.
GPSa w komorce nie potrzebuje.. a aparat pod reka zawsze moze sie przydac ;]
dzieki za porady!
EG2006_43107114 [ Senator ]
Jak chcesz mieć porządny aparat bierz k800i...
halski88 [ Senator ]
K800i. Nki nie są zbyt dobre...
orzinn [ Last Hope ]
K800i wymiata a K850i to już rządzi 5,2 mega w aparacie jak cyfrówka 0_0
zip_error [ Pretorianin ]
Tak się składa, że dzisiaj zamówiłem W910i, nie wiem jeszcze jak będzie się sprawował, ale jestem dobrej myśli ;)
geniusia [ Centurion ]
do 16 Cżłowieku ty wiesz co ty piszesz ?? No właśnie chyba nie... Zarówno E51 jak i do N73 można dokupić moduły na Bluetooth, żeby mieć GPS. Najlepszym tego typu oprogramowaniem jest oczywiście TomTom 6 PL.
A co do tematu to zdecydowanie N73, mnogość funkcji i korzyści związanych z Symbianem na pokładzie robi wrażenie, po więcej info -> www.forum.symbianos.pl
pizol87 [ Centurion ]
ja osobiście K800i. Od kilku lat kupuję tylko soniacze i jestem z nich bardzo zadowolony. Teraz czaje sie na k850i