GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który telefon byście wybrali?

06.05.2008
11:28
[1]

Lunitaria [ Legionista ]

Który telefon byście wybrali?

Do wyboru sa:
SE W660i
SE k800i
Nokia N73
ew inny ciekawy model ktory mozna dostac za 1zl w abonamencie (Play badz Plus).

Nokia ma przewage nad SE symbianem i iloscia funkcji ale z kolei SE maja typ kart ktore bardziej mi odpowiadaja. k800i i n73 maja lepsze aparaty ale za to sa klockowate, w660i ma gorszy aparat ale jest ladniejszy, mniejszy, poreczniejszy... nie moge sie zdecydowac :-)

[edit] zmiana kategorii

06.05.2008
11:28
[2]

songo93 [ Marduk ]

n73

06.05.2008
11:29
[3]

wysiak [ Senator ]

Zla kategoria.

06.05.2008
11:30
[4]

Zuvan [ Legionista ]

n73 jednak Nokia to Nokia ;d

06.05.2008
11:31
[5]

daro [ Konsul ]

nokia

06.05.2008
11:31
[6]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

N 6288... N73 odrzucam odrazu przez Symbiana, który na nic mi nie jest potrzebny. Ewentualnie wziąłbym E65. A SE po prostu nie trawie (nie podobają mi się i mam uraz po korzystaniu z K700i)

06.05.2008
11:35
[7]

Lunitaria [ Legionista ]

The Last Child --> 6288 za to mi sie nie podoba :-)

a oplaca sie ew doplacic 200zl do Nokii e51? Niby szybszy proc etc ale gorszy aparat...

06.05.2008
11:49
[8]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

n73 - mam i polecam :)

06.05.2008
12:10
[9]

wakashimazu [ Legionista ]

Oczywiście, że Nokia N73.
To tak jak byś nas zapytał czy lepiej kupić malucha czy audi za złotówke.

06.05.2008
12:40
[10]

Tiger999 [ Pretorianin ]

nokia

06.05.2008
12:57
[11]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Jak w Playu to tylko Toshiba G500.

06.05.2008
13:10
[12]

Lunitaria [ Legionista ]

EG2006_43107114 --> a co takiego wyroznia ta Toshibe? (poza tym ze wyswietla najmniej kolorow z tych wszystkich wymienionych :P)

06.05.2008
13:11
[13]

KrisK [ Centurion ]

Only N73.

06.05.2008
13:15
[14]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Kolorów ma mniej bo Windows Mobile więcej nie obsługuje. Lookinij tu:

06.05.2008
13:54
[15]

Lunitaria [ Legionista ]

a gdyby w gre wchodzily jeszcze
Nokia e51
SE w880i

nadal pozostac przy n73?

06.05.2008
14:09
[16]

wakashimazu [ Legionista ]

W Nokii E51 można dokupić za 300zł moduł GPS, a do n73 nie można.
No, ale za to multimedialnie jest lepsza i aparat 3,2 Mpx.

06.05.2008
14:11
[17]

Lunitaria [ Legionista ]

ok, zdecyduje sie na n73.
GPSa w komorce nie potrzebuje.. a aparat pod reka zawsze moze sie przydac ;]
dzieki za porady!

06.05.2008
14:12
[18]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Jak chcesz mieć porządny aparat bierz k800i...

06.05.2008
14:18
[19]

halski88 [ Senator ]

K800i. Nki nie są zbyt dobre...

06.05.2008
14:23
[20]

orzinn [ Last Hope ]

K800i wymiata a K850i to już rządzi 5,2 mega w aparacie jak cyfrówka 0_0

06.05.2008
14:25
[21]

zip_error [ Pretorianin ]

Tak się składa, że dzisiaj zamówiłem W910i, nie wiem jeszcze jak będzie się sprawował, ale jestem dobrej myśli ;)

06.05.2008
15:11
[22]

geniusia [ Centurion ]

do ‹16› Cżłowieku ty wiesz co ty piszesz ?? No właśnie chyba nie... Zarówno E51 jak i do N73 można dokupić moduły na Bluetooth, żeby mieć GPS. Najlepszym tego typu oprogramowaniem jest oczywiście TomTom 6 PL.
A co do tematu to zdecydowanie N73, mnogość funkcji i korzyści związanych z Symbianem na pokładzie robi wrażenie, po więcej info -> www.forum.symbianos.pl

06.05.2008
16:02
[23]

pizol87 [ Centurion ]

ja osobiście K800i. Od kilku lat kupuję tylko soniacze i jestem z nich bardzo zadowolony. Teraz czaje sie na k850i

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.