GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

22.00 TVP2 - Dom Latających Sztyletów.

06.05.2008
10:50
[1]

reksio [ Q u e e r ]

22.00 TVP2 - Dom Latających Sztyletów.

Witam,
jeśli ktoś nie widział, film twórcy Hero (Yimou Zhang) przedstawia Dom Latających Sztyletów, równie dobry jego film, choć nieco pozbawiony już tej hollywoodzkości z poprzednika. Świetne walki, efekty no i świetne zakończenie. Polecam, jeśli ktoś lubi chińskie klimaty latania po drzewach i skakania po tafli jeziora. ;)

Dziś w Kocham Kino o 22.00 na TVP2.

06.05.2008
10:53
[2]

Zuvan [ Legionista ]

Również mogę polecić film ludziom którzy lubią coś w stylu latających i kopających sie w powietrzu wojowników, którzy z niezwykłą precyzją unikają latających sztyletów itd ;]

06.05.2008
10:55
smile
[3]

pablo397 [ sport addicted ]

akurat zakonczenie mi sie srednio podobalo, ale nie powiem klimacik mialo, az sie lezke chcialo uronic. film swietny - ze przesadzony? ale za to w jaki sposob! efekty jakich nie powstydzilby sie nie jeden hollywodzki hit :)

naprawde warto obejrzec, ot chocby zeby lyknac troche kultury wschodniej

06.05.2008
11:13
[4]

reksio [ Q u e e r ]

pablo-> Mówiąc o zakończeniu miałem na myśli...

spoiler start

motyw ze zmianą pór roku. Czysta baśń :)

spoiler stop

06.05.2008
11:29
smile
[5]

songo93 [ Marduk ]

zakończenie niezłe jak sie tłukli przez kilka miesięcy

06.05.2008
11:33
[6]

mons [ The Last Samurai ]

Oglądałem ze szczęką na podłodze, efekciarski fakt, ale za to jak! Lubię takie kino, co poradzę. ;)
Najlepsza była walka

spoiler start
w bambusowym lesie, jak to wszystko się waliło - mistrzostwo!
spoiler stop

06.05.2008
11:41
[7]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Kiedys widzialem tylko fragment tego filmu i mi sie bardzo podobał, z checia sobie obejrze tym bardziej ze kolejna maturka dopiero w piatek ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.