GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A mówią, że to faceci mają fioła :P

06.05.2008
10:14
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

A mówią, że to faceci mają fioła :P





A tu proszę...zwierzęta wcale nie lepsze.

06.05.2008
10:15
smile
[2]

ON Line [ sHiFtY ]

<-- 2 pierwsze swietne ^^ ahahahaha

06.05.2008
10:20
smile
[3]

Zuvan [ Legionista ]

<hahahahha> niezłe, naprawdę. Jednak nasze pożądanie na 100% pochodzi od zwierząt :P:P

06.05.2008
10:29
smile
[4]

szuru-buru [ Jacuś ]

Betoniaste :)

06.05.2008
10:31
[5]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Tylko dlaczego ten facet z osłem ma spodnie opuszczone...???
Osioł mu pasek odpiął???

A co do tytułu.
Jakby kobietki były cnotliwe i niewinne. :-P

06.05.2008
10:33
[6]

kiowas [ Legend ]

Nie mam co prawda linka, ale ostatnio czytałem o 100kg uchatce, która puknęła 15kg pingwina :))

06.05.2008
10:34
[7]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

3 nie widzialem ;p

06.05.2008
10:35
[8]

Zuvan [ Legionista ]

Puszczyk-> ten kolo ma opuszczone spodnie bo chciał kloca walnąć (kiedyś to widziałem), a z dziewczynami sie zgodzę bo nie jedna jest "gorsza" od nas ;p

06.05.2008
10:36
[9]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

kiowas --> :)

Puszczyk --> co prawda to prawda. Nawet określenie nimfomanka bardziej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Coś w tym jest ;)

06.05.2008
10:37
smile
[10]

rkm_ [ Konsul ]

hahaha Genialne xDDD

06.05.2008
10:49
smile
[11]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

ten kolo ma opuszczone spodnie bo chciał kloca walnąć - chyba, że tak. :-D
Thx, Zuvan. :-)

06.05.2008
10:50
[12]

Zuvan [ Legionista ]

Zawsze służę pomocą (jeśli tylko potrafię) ;D:D

06.05.2008
12:13
[13]

czekers [ Turbojugend ]

To ja jeszcze dorzucę (filmik tak w temacie)
Nintendo Wii

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.