Selavie [ Pretorianin ]
Microsoft - problem
Co to jest? Nie idzie tego wyłączyc. pokazuje sie to od pewnwego czasu. Nie idzie nawet wyłaczyc komputera. Co robić???
albz74 [ Legend ]
odinstalować .NET Framework
ON Line [ sHiFtY ]
i kliknij kontynuuj