GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Microsoft - problem

06.05.2008
09:20
[1]

Selavie [ Pretorianin ]

Microsoft - problem

Co to jest? Nie idzie tego wyłączyc. pokazuje sie to od pewnwego czasu. Nie idzie nawet wyłaczyc komputera. Co robić???


Microsoft - problem - Selavie
06.05.2008
09:21
[2]

albz74 [ Legend ]

odinstalować .NET Framework

06.05.2008
09:34
smile
[3]

ON Line [ sHiFtY ]

i kliknij kontynuuj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.