GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielki problem

06.05.2008
08:31
smile
[1]

Rezort [ Naznaczony ]

Wielki problem

Mam wielki problem potrzebuje szybko coś wydrukowac amiałem formata na kompie i nie mam sterownika do drukarki. W necie go nie umiem znaleźc, neich ktos pomoze i poszuka linka do sciagniecia stera do drukarki Canon Pixma MP210

06.05.2008
08:35
[2]

Adamek.22 [ Konsul ]

zjeb**es kategorie "miszczu"

06.05.2008
08:38
smile
[3]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

06.05.2008
08:39
smile
[4]

Mrożon [ Pretorianin ]



EDIT: I ktoś mnie uprzedził ;/

:]

06.05.2008
08:41
smile
[5]

Rezort [ Naznaczony ]

wielkie THX ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.