
Rezort [ Naznaczony ]
Wielki problem
Mam wielki problem potrzebuje szybko coś wydrukowac amiałem formata na kompie i nie mam sterownika do drukarki. W necie go nie umiem znaleźc, neich ktos pomoze i poszuka linka do sciagniecia stera do drukarki Canon Pixma MP210
Adamek.22 [ Konsul ]
zjeb**es kategorie "miszczu"

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Mrożon [ Pretorianin ]
EDIT: I ktoś mnie uprzedził ;/
:]

Rezort [ Naznaczony ]
wielkie THX ;)