M5M3 [ Pretorianin ]
TC-E
Mam problem bo mam wersję Wolfenstein:ET 2.55b i zainstalowałem TC: E 0.49b i nie wyskakuja mi serwery. Czemu tak jest to nie wiem. Prosze o pomoc.