GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

a cóż to za piosenka?

06.05.2008
00:08
[1]

Łysack [ Przyjaciel ]

a cóż to za piosenka?



o w tym filmiku:) dla tych co znają na pamięć jest to Michael Jackson z Britain's got talent :)

mam na myśli piosenkę od 1:04, szczególnie 1:18:)

a najlepiej gdyby ktoś potrafił znaleźć jeszcze ich pokaz bez przerywników na parszywe twarze simona i prowadzących (amandę jestem w stanie wybaczyć) :›

06.05.2008
00:19
[2]

Mortan [ ]

to mix 3 utworów caly czas, na poczatek jackson, pozniej dochodzi motyw z under pressure - queen( albo vanilla ice - ice ice baby) , a to o czym piszesz to jakies hindusjki wokal, ciezko powiedziec co to za jeden, ale podklad to taj kja mowilem oryginalny jakcson + sampel under pressuer

ok jest rozwiazanie :>

06.05.2008
00:21
[3]

Łysack [ Przyjaciel ]

dwa pierwsze znam doskonale, zastanawia mnie własnie ten hinduski wokal:) bo jest trochę nietypowy, nowoczesny w stylu panjabiego:)

edit: dzięki wielkie:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.