GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki...

05.05.2008
23:36
[1]

Rahim_14 [ Centurion ]

Szukam piosenki...

Ostatnio słyszałem taki kawałek " jestem rasta z tego miasto" .
Wie ktoś jak sie ten kawałek nazywa i skąd mogę go pobrać albo obejrzeć teledysk ?

06.05.2008
01:18
[2]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Najprawdopodobniej jeden z kawalkow z serialu 39 i pół (Bimbalamd - Timb for Congo?) tak wiec mozesz poszukac
Źródło: (google wyszukało w 0,3s)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.