Rahim_14 [ Centurion ]
Szukam piosenki...
Ostatnio słyszałem taki kawałek " jestem rasta z tego miasto" .
Wie ktoś jak sie ten kawałek nazywa i skąd mogę go pobrać albo obejrzeć teledysk ?
Tirane [ Magic Level: 69 ]
Najprawdopodobniej jeden z kawalkow z serialu 39 i pół (Bimbalamd - Timb for Congo?) tak wiec mozesz poszukac
Źródło: (google wyszukało w 0,3s)