Pablo_291092 [ Pretorianin ]
SkładakxD
Hehehe, słyszeliście to już;)?
Grand [ The One And Only ]
Szału nie robi

Kozi89 [ Legend ]
Szału nie ma, ale rymy bardzo fajne :)
diablooo7 [ Centurion ]
Ha ha ha

Siepet [ ostry nusz ]
Nie takie złe ;-)
Mofis [ Dark Dragon ]
Stare,ale jare...lubie to:)