GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki telefon do 500 zł z allegro ??

05.05.2008
21:00
smile
[1]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Jaki telefon do 500 zł z allegro ??

Siemka,
Mam zamiar kupić N80 albo N73 ale mam do wydania około 500 zł więc się jeszcze zastanawiam.
Jaki telefon kupić który miałby:
OBOWIĄZKOWO :-Aparat więcej niż 2 MPx, kamera z nagrywaniem w MP4 w większej rozdzielczości niż 176x144
-Karty Pamięci

mile widziane:-Symbian
-WiFi
-Rozsuwana klawiatura
-NOKIA :D ( chociaż zawsze miałem Siemensy, ostatnio SXG75 )

Jakieś propozycje ??

05.05.2008
21:02
[2]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

05.05.2008
22:02
[3]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

a inne pomysły ??

05.05.2008
22:52
[4]

daro [ Konsul ]



moge polecic bo sam mam

06.05.2008
14:48
[5]

sebekg [ Senator ]

osbiscie mam 3110c i jest tam 1,3 ale zdjecia robi nadzywaczaj bardzo dobre:) nawet K550i cieko mu dorowac mimo ze ma 2mpx hehe, i jak na mozliwosci za cene 350zl jest super sprawa ma wszystko



ewentualnie K550i ma fajny wyswietlacz trzeba przyznac i plynne przesuwanie kamerki:) takze i ten i ten ma plusy, oczywiscie komentuje tylko te telefony ktore mam :)

edit: hehe z telefonami na allegro to wielka nie wiadoma ja tam przestalem sie bawic w kupno

06.05.2008
15:39
[6]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

sebekg
przeceiż napisałem ze POWYZEJ 2 mpx to obowiązek ( mialem K550 i ten co mam czyli SXG75 jest duzo lepszy )

A gdzie Wifi ??

i napisałem około 500 zł

A co do allegro - jestem na nim od 4-ech lat i ani razu nie bylem niezadowolony

06.05.2008
17:15
[7]

sebekg [ Senator ]

takze ten k550 taki sobie nie :):) tez mam mieszane uczucia do niego fajny bajer z ta latarka jest hehe :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.