
bECKy [ how-you-doin? ]
trzy rekalmy Budweisera.
hey, how you doin?
uwielbiam ten tekst.

viesiek [ Legend ]
oo... spodziewałem się kolejnych wersji whazuuup, ale tego nie widziałem jeszcze :) dobre
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Nie są złe.
Wybor [ ]
Low five!

ON Line [ sHiFtY ]
Fajne :)

danieldanek [ We are United!!! ]
true

bECKy [ how-you-doin? ]
up popołudniowy
Low five - super :)

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
niezłe xD how u doin ?:P xD

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Reklamy Bud'a sa bezkonkurencyjne.

King Klick [ Pretorianin ]
zajebiste :)
reksio [ Q u e e r ]
A kto pamieta te reklamy piwa, w których koleś zawsze budził się po imprezie w jakimś dziwnym miejscu, np. na ulicy w kajdankach przyczepiony do urwanej ręki?

szuru-buru [ Jacuś ]
Świetne są!