GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co w tym niby było nowego?

05.05.2008
19:56
[1]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Co w tym niby było nowego?

Co było nowego w faktach TVN bo nie zauważyłem ?!

05.05.2008
19:57
[2]

Kozi89 [ Legend ]

wydarzenia?

05.05.2008
19:57
[3]

Filipeusz [ 25 = 13 ]

Są dłuższe, ale druga część leci w TVN24, więc nie widać różnicy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.