GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

po zalogowaniu ... zima:(

05.05.2008
18:07
[1]

memoir [ Centurion ]

po zalogowaniu ... zima:(

Mam takie pytanie, otóż jak włączę komputer i wszystko się załaduje to: nie mogę nic uruchomić, menu start nie działa, nic nie działa:|, a kursor myszki działa lecz nic nie zaznacza... co to może być

05.05.2008
18:09
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą...

Spróbuj przywracania systemu (wduś F8 przy uruchamianiu).

05.05.2008
18:11
[3]

memoir [ Centurion ]

heh :) próbowałem i dalej to samo, lecz przy awaryjnym wszystko działa...

05.05.2008
18:12
[4]

X@Vier455 [ Konsul ]

przeskanuj kompa, spróbuj przywracanie systemu z biosa tzn. F8 przy włączaniu

05.05.2008
18:15
[5]

memoir [ Centurion ]

skanowany, f8 i przywracanie nic nie dało? a wina nie chce zmieniać...

05.05.2008
18:15
[6]

luk11 [ Generaďż˝ ]

W trybie awaryjnym spróbuj odinstalować antywirusa i firewalla. Swego czasu tak właśnie firewall blokował mi komputer.

05.05.2008
18:17
[7]

darek_dragon [ 42 ]

Przywracanie systemu nie ma nic wspólnego z biosem ;)

Niemniej skoro nie działa, to spróbuj reinstalacji. Uruchom komputer z płytki Windowsa i w instalatorze wybierz naprawianie istniejącej instalacji. Na ogół pomaga w trudnych przypadkach.

05.05.2008
18:19
[8]

memoir [ Centurion ]

to już wole świeżą kopię systemu na kompie:)

05.05.2008
18:23
[9]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Kilka dni temu sam miałem identyczny problem, ale teraz wsystko działa sprawnie.
Podczas uruchamiania systemu wciskaj F8 do momentu gdy pojawi Ci się
menu trybu awaryjnego. Wybierz którykolwiek.
Gdy system już Ci się włączy uruchom przywracanie systemu:

Start/wszystkie programy/Akcesoria/narzędzia systemowe/przywracanie systemu

Przywróć system do dnia, w kórym wszystko jeszcze działało. Powinno pomóc.
Na wszelki wypadek zrób gruntowny skan kompa jakimś dobrym antywirem (Avast!)

Zrobiłem tak u siebie i pomogło.

05.05.2008
18:23
smile
[10]

darek_dragon [ 42 ]

Ale to działa i jest znacznie szybsze niż formatowanie i instalowanie wszystkiego od początku :)

05.05.2008
18:45
[11]

korkalom [ Pretorianin ]

Może ktoś ci schował pasek start, ikony a na pulpit wrzucil jako tapete screen pulpitu ? ;P

05.05.2008
18:46
smile
[12]

darek_dragon [ 42 ]

Może ktoś ci schował pasek start, ikony a na pulpit wrzucil jako tapete screen pulpitu ? ;P

Stary numer, ale w takim wypadku zaznaczanie by dalej działało :)

05.05.2008
18:48
[13]

memoir [ Centurion ]

nie, takiej opcji nie ma.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.