GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szersze spodnie w stylu vintage

05.05.2008
14:44
[1]

obrydzien [ Pretorianin ]

szersze spodnie w stylu vintage

chcialbym sobie kupić szersze spodnie (a la skejtowe) ale bardziej w stylu vintage (jakieś przetarcia, mała dziura moze byc :) itd itp. ).
Ktos spotkał się moze z takimi gdzies w Warszawie?

PS. już widze odpowiedzi do tego tematu ;)

05.05.2008
14:47
[2]

Jamkonorek [ GTA IV ]

PS. już widze odpowiedzi do tego tematu ;)

Dziwne, ja tam żadnych odpowiedzi nie widzę.

05.05.2008
14:51
smile
[3]

MAROLL [ Światła Miasta ]

Ja się zaopatruje na ; ; Poszukaj sobie tam :)

05.05.2008
15:13
[4]

obrydzien [ Pretorianin ]

MAroll - swietne niektóre są, dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.