obrydzien [ Pretorianin ]
szersze spodnie w stylu vintage
chcialbym sobie kupić szersze spodnie (a la skejtowe) ale bardziej w stylu vintage (jakieś przetarcia, mała dziura moze byc :) itd itp. ).
Ktos spotkał się moze z takimi gdzies w Warszawie?
PS. już widze odpowiedzi do tego tematu ;)
Jamkonorek [ GTA IV ]
PS. już widze odpowiedzi do tego tematu ;)
Dziwne, ja tam żadnych odpowiedzi nie widzę.

MAROLL [ Światła Miasta ]
Ja się zaopatruje na ; ; Poszukaj sobie tam :)
obrydzien [ Pretorianin ]
MAroll - swietne niektóre są, dzieki