GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o wysłanie pliku (POPT2T)

05.05.2008
14:37
[1]

Patison47 [ Konsul ]

Prośba o wysłanie pliku (POPT2T)

Witam!
Mógłby ktoś przesłać mi plik amir.exe z gry POPT2T? Mój e-mail: [email protected].
Z góry serdecznie dziękuję.
pozdrawiam

05.05.2008
14:58
smile
[2]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

jak ci się uszkodził zawsze możesz go skopiował ze swojej oryginalnej mam nadzieje płyty (mnie musisz instalować od nowa)

05.05.2008
15:06
[3]

Patison47 [ Konsul ]

A_wildwolf_A---------->Faktycznie, jest. Wielkie dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.