Patison47 [ Konsul ]
Prośba o wysłanie pliku (POPT2T)
Witam!
Mógłby ktoś przesłać mi plik amir.exe z gry POPT2T? Mój e-mail: [email protected].
Z góry serdecznie dziękuję.
pozdrawiam

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]
jak ci się uszkodził zawsze możesz go skopiował ze swojej oryginalnej mam nadzieje płyty (mnie musisz instalować od nowa)
Patison47 [ Konsul ]
A_wildwolf_A---------->Faktycznie, jest. Wielkie dzięki!