GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samochód przejechał po nodze

05.05.2008
14:03
[1]

Aaron [ Konsul ]

Samochód przejechał po nodze

Dziś się zdarzyło, że mojej dziewczynie koleś wozem przejechał po nodze. Wiem, gdzie jest zaparkowany i jak wygląda, ale co można z tym zrobić? Ją boli teraz noga i pewnie się nie poruszy przez jakiś czas...

05.05.2008
14:05
smile
[2]

Backside [ Generaďż˝ ]

Po pierwsze idź z nią do lekarza, a nie zakładaj topic na forum internetowym

05.05.2008
14:06
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

zależy gdzie ją przejechał ... na autostradzie ? nic nie zdziałasz

na osiedlu pod blokiem ? szanse większe

w jaki sposób jej najechał ? ona stała a on na nią wjechał ? czy on jechał a ona mu się pod koło wcisnęła ?

05.05.2008
14:07
[4]

Narmo [ nikt ]

Są świadkowie? Jak tak to na policję (chociaż chyba sam możesz być świadkiem, ale przydalo by się więcej osób). W jakich okolicznościach to się stało dokładnie?

05.05.2008
14:09
[5]

mannan [ M*A*S*H ]

Przejedź po drugiej. Będzie komplet.

A tak na serio to w jakich okolicznościach to się stało? Czyja wina?

Narmo --> popraw

05.05.2008
14:11
[6]

Kozi89 [ Legend ]

Skoro wiesz co to za koleś ją przejechał to idź z tym na policje. A noga może być złamana wiec nie wiem co robisz na forum kiedy powinieneś być z nią na pogotowiu.

05.05.2008
14:12
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kozi - powoli ... a może to ona się schowała pod asfaltem a koleś jej nawet nie zauważył ?

idź na pogotowie ! ale powiedz w jakich okolicznościach to się stało

05.05.2008
14:17
[8]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Samochód ?

U nas przy budowie drogi, walec przejechał facetowi po stopie.

A sprawa jak wyżej, obdukcja i zgłoszenie na policję + świadkowie.

05.05.2008
14:20
[9]

Leilong [ STARSCREAM ]

Ja to bym sam wymierzył sprawiedliwość, policja gówno zrobi. A baran nauczy się ostrożności. No chyba że to dres w BMW, osiedlowy szpanerek, to policja od razu.

Co innego jak twoja dziewczyna wtargnęła na drogę, wtedy no to sorry...

05.05.2008
14:31
[10]

wysiak [ Senator ]

Dziewczyna pewnie miala oczy sklejone kropelka..

2/10

05.05.2008
14:50
[11]

adrem [ Adrem-Man ]

Powiedz DOKLADNIE w jakich okolicznosciach to sie stalo

05.05.2008
15:45
[12]

obrydzien [ Pretorianin ]

sprawdz jakie opony ma samochód. Jak good year to noga złamana na bank

05.05.2008
16:03
[13]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

wysiu - albo gume na swetrze

05.05.2008
16:06
[14]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

^ - odrazu dostała truskawką

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.