HumanGhost [ Senator ]
MS Word - problem
Witam. Mam pewiem problem z programem Word. Próbowałem dziś wstawić spis treści do pewnego dokumentu i nie wiedzieć czemu pojawiło mi się takie coś jak na obrazku obok. Co to jest i jak to usunąć? Bo pisanie z czymś takim jest denerwujące. :-/
Tekst przykładowy oczywiście. Chodzi o to coś na końcu linijki i między wyrazami. Teraz w kazdym dokumencie mi się to pojawia. Gggrrrrrr...
maviozo [ Man with a movie camera ]
Znajdź takie samo odwrócone P jak na końcu linijki ale na pasku narzędzi i naciśnij. Ew. widok->znaki niedrukowane czy coś takiego.
Glob3r [ Tots units fem força ]
Jeśli chodzi Ci o ten znaczki na końcu, to wyłącz "pokazywanie wszystkiego".
Czyli jednak o to :).
Rendar [ Srokaty Konik ]
to po prostu włacza/wyłacza pokazywania znaków normalnie niewidocznych takich jak, akapity, końce linii, końce strony, podziały sekcji, spacje, tabulatory...

HumanGhost [ Senator ]
Dzięki wszystkim za pomoc. :-)