GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MS Word - problem

05.05.2008
12:58
[1]

HumanGhost [ Senator ]

MS Word - problem

Witam. Mam pewiem problem z programem Word. Próbowałem dziś wstawić spis treści do pewnego dokumentu i nie wiedzieć czemu pojawiło mi się takie coś jak na obrazku obok. Co to jest i jak to usunąć? Bo pisanie z czymś takim jest denerwujące. :-/

Tekst przykładowy oczywiście. Chodzi o to coś na końcu linijki i między wyrazami. Teraz w kazdym dokumencie mi się to pojawia. Gggrrrrrr...


MS Word - problem - HumanGhost
05.05.2008
13:00
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Znajdź takie samo odwrócone P jak na końcu linijki ale na pasku narzędzi i naciśnij. Ew. widok->znaki niedrukowane czy coś takiego.

05.05.2008
13:00
[3]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jeśli chodzi Ci o ten znaczki na końcu, to wyłącz "pokazywanie wszystkiego".

Czyli jednak o to :).


MS Word - problem - Glob3r
05.05.2008
13:27
[4]

Rendar [ Srokaty Konik ]

to po prostu włacza/wyłacza pokazywania znaków normalnie niewidocznych takich jak, akapity, końce linii, końce strony, podziały sekcji, spacje, tabulatory...

05.05.2008
13:34
smile
[5]

HumanGhost [ Senator ]

Dzięki wszystkim za pomoc. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.