GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza reklama 2006 roku w Wielkiej Brytanii

05.05.2008
12:37
smile
[1]

szuru-buru [ Jacuś ]

Najlepsza reklama 2006 roku w Wielkiej Brytanii



Trzeba zobaczyc, zeby ocenic, tymbradziej ze jest to reaklama AXE, ktore wywoluja sporo kontrowersji, chociaz jest calkiem zabawna i jezeli ktos nie przeczytal tego opisu i oglada ja pierwszy raz to moze nie skojarzyc, ze jest to reklama tak agresywnie reklamujacej sie marki :]

05.05.2008
12:41
smile
[2]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

dobre :D

05.05.2008
13:52
smile
[3]

Igierr [ Isilven ]

Super reklama

05.05.2008
14:04
smile
[4]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Fajna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.