
szuru-buru [ Jacuś ]
Najlepsza reklama 2006 roku w Wielkiej Brytanii
Trzeba zobaczyc, zeby ocenic, tymbradziej ze jest to reaklama AXE, ktore wywoluja sporo kontrowersji, chociaz jest calkiem zabawna i jezeli ktos nie przeczytal tego opisu i oglada ja pierwszy raz to moze nie skojarzyc, ze jest to reklama tak agresywnie reklamujacej sie marki :]

hctkko. [ Generaďż˝ ]
dobre :D

Igierr [ Isilven ]
Super reklama

Conroy [ Dwie Szopy ]
Fajna.