
toaster [ Patriarch ]
Bardzo dziwny problem z internetem.
Witam wczoraj zainstalowałem program (napewno nie wirus) który łączy mnie przez proxy, później gdy sobie siedziałem przy komputerze internet raptem przestał działać to pomyślałem, że cały nie działa a tu mi stron nie wyświetla a plik który ściągałem dalej się ściąga O_o I gry w internecie dalej działają normalnie tylko stron nie wyświetla tak jakby internetu nie było. Proszę o szybko pomoc !
ps. Oczywiście pierwszym ruchem było odinstalowanie programu ale stron dalej nie wyświetla wszystkich.
toaster [ Patriarch ]
Aha i jeszcze jest sygnał w cmd (ping wp.pl). A strony dalej nie działają pomocy?
ciemek [ Senator ]
a przegladarke tez ustawiles pod proxy ?
toaster [ Patriarch ]
ciemek nie wszystko mam ustawione żeby bezpośrednio łączyło. Szukam ciągle w google rozwiązania, ale u innych problem tyczy się tylko stron a u mnie także komunikatorów.

toaster [ Patriarch ]
up naprawde nikt nie wie ?
Narmo [ nikt ]
Sprawdź, czy tam wejdzie (onet). Jeżeli tak to znaczy, że DNSy przez które próbujesz się łączyć nie działają. W jaki sposób łączysz się z internetem? Router, modem, karta sieciowa...
toaster [ Patriarch ]
Narmo nie moge wejsc na ten onet przez ip a lacze sie przez karte sieciowa
toaster [ Patriarch ]
up
toaster [ Patriarch ]
up pomocye
toaster [ Patriarch ]
up
legrooch [ MPO Squad Member ]
Wpisz ipconfig /all w cmd i pokaż wynik.
Rybha [ Generaďż˝ ]
Wyłącz kompa i odłącz zasilanie od modemu internetowego (jeśli takowy posiadasz). Poczekaj chwilę po czym włącz modem i kompa jeszcze raz. Powinno pomóc (oczywiście jeśli łączysz się z internetem poprzez stałe łącze i masz modem).