GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP Compaq Presario C700 - POMOCY?!

05.05.2008
10:54
[1]

M@RCO [ Centurion ]

HP Compaq Presario C700 - POMOCY?!

Mam problem, mianowicie siostra zakupiła sobie Presario C700, oczywiście z pro elo młodzieżową Viśtą. Przeinstalowałem OS na Xp'ka Prf sp2. Zainstalowałem wszystkie sterowniki ze strony, jedynie nie znalazłem sterow do dźwięku.
Postępowałem wg paru poradników na necie odnośnie tego problemu, ale żaden nie przyniosł skutu.
Zainstalowałem już aktualizacje kb888111 oraz sterowniki UAA.
No i za cholere nie działa mi dźwięk!
Proszę o pomoc, odrobie w polu ;)

05.05.2008
11:59
[2]

M@RCO [ Centurion ]

Up....up ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.