GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na ukrainie za 25zl orginaly

05.05.2008
00:26
[1]

zolo2 [ Junior ]

Gry na ukrainie za 25zl orginaly

Witam

Kupilem 2 dni temu na ukrainie xboxa cena 1200zl ale za to gry tanie jedna gra np gta4 za 25zl czasem za 30 po przeliczeniu na polska kase ja za ja kupilem za 1500 17 gier przy wiekszej ilosci bonus :)

Kupilem tam konsole go na tej ktora mam kupiona w polsce gry nie chodziy blokada regionalna czy cos wiem ze nie chodzily bo sprawdzilem kazda gre i nie dzialaja wiec trzeba miec konsole kupiona w rosji lub ukrainie:)

WARTO


Przejazd na ukraine grosze: z wroclawia do przemysla 35lz ulgowy 70 normal a pozniej z przemysla busik 5zl i do lwowa za 12lz okolo 200zl w obie strony ale bylem tez tam na majowce wiec zwiedanie i konsola:) mozna tez autobusem koszty tansze o 20zl ja PKP

AAAA plyty z muza te co w polsce 60zl tam 10zl kazda nowosc


Pozdrawiam

05.05.2008
00:28
[2]

barnej7 [ Konsul ]

wódka tam tania:)

05.05.2008
00:29
[3]

Tuix [ Pretorianin ]

" Niezłomny jest związek republik radzieckich " >:O

05.05.2008
00:31
[4]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

Bo my po prostu żyjemy w bogatym kraju, średnio ceny mamy już wyższe niż w Niemczech, niedługo przegonimy UK.

05.05.2008
00:34
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

olivier - no racja

co do blokady - pewnie na alfabet jest ograniczenie

05.05.2008
00:34
smile
[6]

Grand [ The One And Only ]

Ile xbox , ps3 jest jakeis allegro made in ukraine ;>?

05.05.2008
00:34
[7]

ronn [ moralizator ]

GTA IV w USA 55$..

05.05.2008
00:37
[8]

zolo2 [ Junior ]

tu www gry sa na przeliczeniu na polskie 35zl ale na necie jest duzo sklepoe wiec za 25 nawet 20 mozna trafic a na miejscue np lwow tam sa za 20-30zl :)

05.05.2008
00:37
[9]

blazerx [ ]

w uk bodajze 35funtow (+/-140zl)

05.05.2008
00:37
[10]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Te gry to na pewno oryginały? Jaki region? Na pudełko co stoi PAL czy ntsc-j?

W Rosji w sklepach netowych maja takie same ceny jak u nas :D

05.05.2008
00:49
smile
[11]

Grand [ The One And Only ]

Co to za waluta UAH ;>
Ile ta PS3? na Zł

To sie nie opłaca :P ;D


Gry na ukrainie za 25zl orginaly  - Grand
05.05.2008
00:50
[12]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

ps3 1400zł



Obstawiam, ze tam sprzedaja piraty tłoczone, a nie oryginały :>

05.05.2008
00:56
[13]

zolo2 [ Junior ]

skrut waluty ukrainskiej to rph po polsku hrywna:) same konsole tam kupic to droga sprawa ale gry juz tanie konsola od 1200 do 1600 ale sa czasem zestawy z 3 grami a gry juz w najdrozszym sklepiej we lwowie byly za 65zl plyty wygladaja jak orgianly jest ksiazeczka hologram system PAL wygladaja jak te w polsce .

Nie wiem moze to piraty ale jesli tak to sprzedaja je w kazdym szanujacym sie sklepie cos alla empik lub podobne i za tyle maja.

05.05.2008
00:58
smile
[14]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

poka fotke plyty z obydwóch stron, bo zem ciekaw, czy to oryginał, czy zajebiscie dobrze wytloczony pirat :D

05.05.2008
05:29
[15]

Belert [ Senator ]

to raczej pistay .

05.05.2008
07:11
[16]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

O stary. Ty naprawdę taki naiwny? Żadna blokada regionalna. Gry to piraty, dlatego nie chodziły na Twojej konsoli. A konsola jaką kupiłeś tam jest po prostu przerobiona. Czyli dałeś się zrobić w ch** na grubą kasę. Oszczędny płaci zawsze dwa razy.

Edit: Adek -> przeczytaj całego jego posta:

Kupilem tam konsole go [bo] na tej ktora mam kupiona w polsce gry nie chodziy blokada regionalna czy cos wiem ze nie chodzily bo sprawdzilem kazda gre i nie dzialaja wiec trzeba miec konsole kupiona w rosji lub ukrainie:)

05.05.2008
07:11
[17]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

to jak pirat dzialalby na konsoli bez przerobki :D?
jedyna metoda to wejsc na XBL i sprawdzic czy Cie zbanuja :D

05.05.2008
07:20
[18]

mycha921 [ Invisible ]

zolo2>>Może spróbuj odpalić pirata na tej ukrainskiej konsolce, to się przekonasz czy zmodowana

05.05.2008
08:31
smile
[19]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Ukraina - to tam chodzą białe niedźwiedzie po ulicach i duch Stalina jest wiecznie żywy?

05.05.2008
09:28
[20]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

To nie są oryginały z tego prostego powodu, że tam oryginałów jeszcze nigdy nie było. To wszystko od lat są piraty (muzyka, gry, filmy), fakt że trochę lepiej zrobione, ale piraty. I nikt się nie przejmuje tym, że sprzedają je sklepy.

05.05.2008
09:32
[21]

Arczens [ Legend ]

Tak sie składa, ze rok temu przeprowadzilem sie na Ukraine i z cała pewnoscia moge powiedziec o ich wszystkich grach i muzyce, ze to same piraty. Kupowane w sklepach z hologramem, a mimo to piratyl. Inna sprawa, ze nie ma tam wyboru :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.