infernus67 [ Prezes Misiura ]
Program TV o grach
Witam
Może polecicie jakiś program w TV o grach? Najlepiej coś z zagranicy. Ciekawi mnie jakie tam robią programy. Może cos na bbc, mtv albo innych tych badziewiach z satelity :p

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
stream: mms://stream.giga.de/GIGA

infernus67 [ Prezes Misiura ]
jamkgh_rev02 >> Ale jesteś szybki :P Jeszcze forum nie zdążyło mi się odświeżyć, a Ty już zdążyłes napisać
BTW: Najlepiej jakby to były programy z telewizji anglojeżycznych
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ooo fajne - może być niemiecki ... dawać więcej
infernus67 [ Prezes Misiura ]
up
Conath [ Senator ]
www.1up.com