AMDD [ on-line ]
Maturzysto!!?? Jaki masz Biorytm na jutro?
Wiem, ze jest seryjny wątek, ale chce, żeby ten był zauważony.
Wiadomo, ze biorytm do życia ma tyle co nic, ale bawmy sie
mój:
fizyczny -63% spadkowy
emocjonalny -43% rosnacy
intelektualny- -10% spadkowy
Zapraszam
Leilong [ STARSCREAM ]
pieprzyć biorytmy i horoskopy. (wychodzi mi dno intelektualne :P)