GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Maturzysto!!?? Jaki masz Biorytm na jutro?

04.05.2008
23:11
[1]

AMDD [ on-line ]

Maturzysto!!?? Jaki masz Biorytm na jutro?

Wiem, ze jest seryjny wątek, ale chce, żeby ten był zauważony.

Wiadomo, ze biorytm do życia ma tyle co nic, ale bawmy sie

mój:
fizyczny -63% spadkowy
emocjonalny -43% rosnacy
intelektualny- -10% spadkowy



Zapraszam

05.05.2008
13:54
[2]

Leilong [ STARSCREAM ]

pieprzyć biorytmy i horoskopy. (wychodzi mi dno intelektualne :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.