GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grfika w Wiedźminie

04.05.2008
21:23
[1]

Mishi [ Centurion ]

Grfika w Wiedźminie

Kupiłem sobie wiedźmina (wreszcie przyszły te części do kompa) i wszystko jest ok tylko... grafika jest po prostu brzydka. Nie chodzi tu o normalne chodzenie i zabijanie potworów. Chodzi o to, jak gra wygląda podczas rozmów. Postacie są nieszczegółowe, rozmyte jakby. Gram przy rozdziałce 1024x768 przy wszystkich ustawieniach na maksa (tylko AA wyłączone i Rozmycia Tła). Wie ktoś o co chodzi? Mam też demko z Click!'a, zainstalowałem je i gra wygląda normalnie i bardzo fajnie

04.05.2008
21:48
[2]

Zebius [ Konsul ]

O ile pamiętam pomaga wyłączenie anizo i AA w opcjach gry, można włączyć je z poziomu sterów.

05.05.2008
00:27
[3]

barnej7 [ Konsul ]

ustaw oswietlenie na najnizsze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.