Mishi [ Centurion ]
Grfika w Wiedźminie
Kupiłem sobie wiedźmina (wreszcie przyszły te części do kompa) i wszystko jest ok tylko... grafika jest po prostu brzydka. Nie chodzi tu o normalne chodzenie i zabijanie potworów. Chodzi o to, jak gra wygląda podczas rozmów. Postacie są nieszczegółowe, rozmyte jakby. Gram przy rozdziałce 1024x768 przy wszystkich ustawieniach na maksa (tylko AA wyłączone i Rozmycia Tła). Wie ktoś o co chodzi? Mam też demko z Click!'a, zainstalowałem je i gra wygląda normalnie i bardzo fajnie
Zebius [ Konsul ]
O ile pamiętam pomaga wyłączenie anizo i AA w opcjach gry, można włączyć je z poziomu sterów.
barnej7 [ Konsul ]
ustaw oswietlenie na najnizsze