GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie biuro podróży polecacie?

04.05.2008
20:57
smile
[1]

dzfonek [ rightful owner of degus ]

Jakie biuro podróży polecacie?

Witam!
Moje pytanie jak w temacie. W drugiej połowie września chciałem się wybrać za granice, więc już czas o tym pomyśleć. Jeśli byliście za granicą poprzez jakieś biuro podróży, które jest dość niedrogie, zaufane i godne polecenia to bardzo bym prosił o jakiegoś linka oraz kilka słów opini o firmie. Osobiście myślałem żeby pojechać do Bułgari bądź Czarnogóry.
Pozdrawiam!

05.05.2008
14:00
[2]

dzfonek [ rightful owner of degus ]

UP^^

05.05.2008
14:01
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

UPzzzzzzzz :D ... sorka mój błąd :D

no więc, niewiem

05.05.2008
14:01
[4]

mannan [ M*A*S*H ]

Shaybeck --> Osobiście myślałem żeby pojechać do Bułgari bądź Czarnogóry.

05.05.2008
14:17
smile
[5]

[Ivor] [ Konsul ]

Nie ma tanich biur podróży tylko są ich tanie oferty... Musisz iść do biura i polować na last minut. Najtaniej w zeszłym roku wyszła chyba tunezja. Ja zapłaciłem 1000zł za osobę z All Inclusive (wszystko w cenie), z przelotem z opłatami na tydzień.

P.S. Alkoholu to wypiłem chyba o wartości 2000 zł :D Więc się zwróciło

05.05.2008
15:07
[6]

sebekg [ Senator ]

z tego co wiem to najpewniejszy jest necerman czy jakos tak

05.05.2008
15:08
[7]

dzfonek [ rightful owner of degus ]

Najpewniejszy w tym momence się mija ze stosunkowo tanim :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.