
dzfonek [ rightful owner of degus ]
Jakie biuro podróży polecacie?
Witam!
Moje pytanie jak w temacie. W drugiej połowie września chciałem się wybrać za granice, więc już czas o tym pomyśleć. Jeśli byliście za granicą poprzez jakieś biuro podróży, które jest dość niedrogie, zaufane i godne polecenia to bardzo bym prosił o jakiegoś linka oraz kilka słów opini o firmie. Osobiście myślałem żeby pojechać do Bułgari bądź Czarnogóry.
Pozdrawiam!
dzfonek [ rightful owner of degus ]
UP^^
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
UPzzzzzzzz :D ... sorka mój błąd :D
no więc, niewiem
mannan [ M*A*S*H ]
Shaybeck --> Osobiście myślałem żeby pojechać do Bułgari bądź Czarnogóry.

[Ivor] [ Konsul ]
Nie ma tanich biur podróży tylko są ich tanie oferty... Musisz iść do biura i polować na last minut. Najtaniej w zeszłym roku wyszła chyba tunezja. Ja zapłaciłem 1000zł za osobę z All Inclusive (wszystko w cenie), z przelotem z opłatami na tydzień.
P.S. Alkoholu to wypiłem chyba o wartości 2000 zł :D Więc się zwróciło
sebekg [ Senator ]
z tego co wiem to najpewniejszy jest necerman czy jakos tak
dzfonek [ rightful owner of degus ]
Najpewniejszy w tym momence się mija ze stosunkowo tanim :)