GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najbardziej odjechana i porąbana rzecz jaką ostatnio widziałem...

04.05.2008
20:32
smile
[1]

GROM Giwera [ One Shot ]

Najbardziej odjechana i porąbana rzecz jaką ostatnio widziałem...

I jedna ze śmieszniejszych dla mnie

Szukałem w szukajce i nie znalazłem. 5 razy przed chwilą to obejrzałem i za każdym razem nie mogę ze śmiechu :D Dla mnie mistrz pomysłowości :)



04.05.2008
20:36
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Widziałem, niedawno jak wczoraj.

Racja, pomysłowy i zabawny.

04.05.2008
20:37
[3]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Niezłe :D

Czekam na polską edycję (już niedługo! :))

04.05.2008
20:38
[4]

Ragn'or [ mortificator minoris ]

Żenujące...

04.05.2008
20:39
smile
[5]

Arczens [ Legend ]

Niby tak latwo zrobic z siebie idiote, a jednak ciagle trwa jakis wyscig ;)

04.05.2008
20:39
smile
[6]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

LOL

04.05.2008
20:40
smile
[7]

Selman [ Senator ]

też tak chce umieć

04.05.2008
20:40
smile
[8]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Also Watching Now(3)
Caity1Grace2
olegwspak
0rland0walkthrough



A co do filmiku... Gość mocarny xD

04.05.2008
20:45
smile
[9]

pooh_5 [ Rawr ]

Polska edycja "Britains Got Talent"?

04.05.2008
20:52
[10]

Bajt [ Ariakan ]

Nienormalni sa ci jurorzy skoro dyskwalifikuja kogos zanim w ogole zacznie wystep... :[

Gosciu pocieszny, choc nie widzialbym go jako zwyciezce tego programu :P

05.05.2008
00:42
smile
[11]

GROM Giwera [ One Shot ]

skok w górę :)

05.05.2008
00:49
[12]

litlat [ (A)//(E) ]

o co chodzi w tym programie? O_o

Jeśli niedługo będzie polska edycja to rok później możemy sie spodziewać 'gwiazdy mają talent'?

05.05.2008
01:16
smile
[13]

Kozi89 [ Legend ]

Mówiąc szczerze to powalone. Ale śmieszy nieziemsko:D Koleś jest walnięty!

05.05.2008
02:17
[14]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Co tam koleś z balonem... Czajcie to:

05.05.2008
03:03
smile
[15]

Loczek [ El Loco Boracho ]

WTF? :O :D

05.05.2008
07:17
smile
[16]

Gozynds83 [ Chor��y ]

tylko te dwie ostatnie pozycje trochę nie na temat, domyślam się, że nie chodzi tu o sam program jak o absurdalny 'spektakl' jaki urządza baalonowy gość :D

Rewelacja jak dla mnie: D nadal się śmieje :) Mocny poziom głupoty i absurdu w dobrym wykonaniu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.