
GROM Giwera [ One Shot ]
Najbardziej odjechana i porąbana rzecz jaką ostatnio widziałem...
I jedna ze śmieszniejszych dla mnie
Szukałem w szukajce i nie znalazłem. 5 razy przed chwilą to obejrzałem i za każdym razem nie mogę ze śmiechu :D Dla mnie mistrz pomysłowości :)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Widziałem, niedawno jak wczoraj.
Racja, pomysłowy i zabawny.
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Niezłe :D
Czekam na polską edycję (już niedługo! :))
Ragn'or [ mortificator minoris ]
Żenujące...

Arczens [ Legend ]
Niby tak latwo zrobic z siebie idiote, a jednak ciagle trwa jakis wyscig ;)

Orl@ndo [ Blade Runner ]
LOL

Selman [ Senator ]
też tak chce umieć

DJ Pinata [ in rainbows ]
Also Watching Now(3)
Caity1Grace2
olegwspak
0rland0walkthrough
A co do filmiku... Gość mocarny xD

pooh_5 [ Rawr ]
Polska edycja "Britains Got Talent"?
Bajt [ Ariakan ]
Nienormalni sa ci jurorzy skoro dyskwalifikuja kogos zanim w ogole zacznie wystep... :[
Gosciu pocieszny, choc nie widzialbym go jako zwyciezce tego programu :P

GROM Giwera [ One Shot ]
skok w górę :)
litlat [ (A)//(E) ]
o co chodzi w tym programie? O_o
Jeśli niedługo będzie polska edycja to rok później możemy sie spodziewać 'gwiazdy mają talent'?

Kozi89 [ Legend ]
Mówiąc szczerze to powalone. Ale śmieszy nieziemsko:D Koleś jest walnięty!
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Co tam koleś z balonem... Czajcie to:

Loczek [ El Loco Boracho ]
WTF? :O :D

Gozynds83 [ Chor��y ]
tylko te dwie ostatnie pozycje trochę nie na temat, domyślam się, że nie chodzi tu o sam program jak o absurdalny 'spektakl' jaki urządza baalonowy gość :D
Rewelacja jak dla mnie: D nadal się śmieje :) Mocny poziom głupoty i absurdu w dobrym wykonaniu