
Mikami [ Konsul ]
Duch
To zdjęcie zostało wykonane około 2000 roku w filipińskiej miejscowości Manila. Widoczne na zdjęciu dziewczyny, spacerując nocą po ulicy, poprosiły nieznajomego aby zrobił im zdjęcie telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym - stąd niska jakość zdjęcia. Zdjęcie podobno nie jest przerabiane programem komputerowym i zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society. Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek...
blazerx [ ]
zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society
To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?
Tak na marginesie, było tysiące takich zdjęć

Mazio [ Mr Offtopic ]
owned ^^
Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]
blazerx to było dobre :)

Loczek [ El Loco Boracho ]
"Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek..."
Ale argumentacja sensowna :D

Pl@ski [ Legend ]
To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?
LOL :D
blazerx ostatnio coś zabawny się robi... To zaczyna być niepokojące... :P
rrrr [ Black Wall Street ]
Potrafił bym zrobić takie zdjęcie

Krala [ ]
Brytyjski humor, może w końcu obejrzał Allo, Allo :)
Kozi89 [ Legend ]
Słaba jakość tylko tuszuje fakt, ze zdjęcie jest przerabiane. Fajnie, ze powstał nowy temat o duchu:) Czekam tylko na Marte:D
lewy rangers [ Senator ]
blazerx- owned :D
Co do zdjęcia oczywiscie ze fake.
Kozi- o co chodzi z ta marta bo raz odwiedzalem jakis temat o duchach tez ktos pisal, ze czeka tylko na marte?
Kozi89 [ Legend ]
o co chodzi z ta marta
@#$^! Znacz Magde! :D Przepraszam za pomyłkę :)
A chodzi o to:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6707783

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?
OWN3D!!! :D

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
hehe :) nie wierze =]
To scooby istnieje ? :O

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Dobry tekst z tym vanem :D
A co do tematu, to pewnie jakiś koleś chwycił tą typiarę i zwiał zanim zrobiono zdjęcie i tak jak w bajkach zostaje dym po ucieczce tak po tym kolesiu tak zostało widmo ;)

viesiek [ Legend ]
o ja pierdziu! dóhy istniejom!
GROM Giwera [ One Shot ]
czas naświetlania 1/2 -1/3 sekundy + szybki koleś + ciulaty sprzęt do fotek i voila. Mamy efekt jak na obrazku.
adrem [ Adrem-Man ]
[2]-LOL :)

Behemoth [ Kruk ]
Przypomina mi się Strefa11 z TVN. Tam rozwiązywali podobne zagadki. To były czaasy.
A to coś ze zdjęcia to pewnie jakiś super szybki kieszonkowiec :>

Deton [ klein Zwerg ]
tak ciezko zauważyc, ze jest ciemno i zdjecia bylo robione z dlugim naswietlaniem a gosciu w bialej koszulce po prostu poruszył głowa? jeszcze oczywiscie zdje zrobili dziwnie niewyrazne zeby sobie ludzie nie wiadomo co mysleli... takiego ducha to ja wam moge w 5 minut wykombinowac...

Deepdelver [ Legend ]
To ocieracz. A skoro dziewczyny wzięły go za ducha, to musi to być utalentowany ocieracz.

Tuix [ Pretorianin ]
Post nr. 2 odebrał całą powagę wątku. Tekst zajebisty btw. xD

orzinn [ Last Hope ]
A gdzie tam widać ducha chyba nie masz na myśli tego odbicia światła od lampy to widać jak nic a ci ludzie chcą tylko stracha zrobić -_-

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
Zawsze wiedziałem, że duchy som!!
Gdzie Magda137?? ;)

Azerko [ bleee ]
[2] haha :]
Fish_PL [ Pretorianin ]
Ludzie! Opanujcie się, bo tu jeszcze Strefa 11 przyjedzie :-) Coś wam ostatnio do głowy strzeliło z tymi zjawiskami paranormalnymi(wątek o reinkarnacji, o duszy i inne tego typu pierdoły). Wasza sprawa w co wierzycie, ale pamiętajcie, że to GRY-online, a nie "Nie do wiary"
PS: Przy gorszych aparatach nawet przy poruszeniu widać "efekt ducha", więc dajcie spokój. To wcale nie musiało być przerobione, tylko po prostu zdjęcie tak wyszło...

djforever [ Senator ]
Każdy głupi wie, że w 2000 roku nie było jeszcze telefonów z wbudowanym aparatem. Fejk.
Cliffton [ Generaďż˝ ]
ONOZ! To duchy istniejom?
shame_on_you [ Guilty as charged ]
Tester28 -> czemu akurat wujek? To jest jakiś twój guru?

Germeran [ Pretorianin ]
djforever rozwiązał sprawę. :) Fejk.
A może ktoś zna model komórki z aparatem, która była w 2000r.?
CRUX [ Konsul ]
To mi wygląda na anioła bo ma skrzydła , albo to jest jakieś odbicie .
Tirane [ Magic Level: 69 ]
To zdjęcie zostało wykonane około 2000 roku w filipińskiej miejscowości Manila. Widoczne na zdjęciu dziewczyny, spacerując nocą po ulicy, poprosiły nieznajomego aby zrobił im zdjęcie telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym - stąd niska jakość zdjęcia. Zdjęcie podobno nie jest przerabiane programem komputerowym i zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society. Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek... Wyślij to do 10 osób, a duchy zostawią Cię w spokoju, jeśli jednak nie roześlesz tego do 10 swoich znajomych spotka Cie 10 lat nieszczęść.

Kompo [ Legend ]
< [2] blazerx
Rozbicie wątku od kopa. :))
Kozi89 [ Legend ]
Nie no, czy tylko ja nie widzę nic śmiesznego w texcie z posta [2]??

Bechemoth [ Konsul ]
Od razu widać że to fake!