GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duch

04.05.2008
19:12
smile
[1]

Mikami [ Konsul ]

Duch

To zdjęcie zostało wykonane około 2000 roku w filipińskiej miejscowości Manila. Widoczne na zdjęciu dziewczyny, spacerując nocą po ulicy, poprosiły nieznajomego aby zrobił im zdjęcie telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym - stąd niska jakość zdjęcia. Zdjęcie podobno nie jest przerabiane programem komputerowym i zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society. Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek...


Duch - Mikami
04.05.2008
19:13
[2]

blazerx [ ]

zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society

To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?
Tak na marginesie, było tysiące takich zdjęć

04.05.2008
19:16
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

owned ^^

04.05.2008
19:17
[4]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

blazerx to było dobre :)

04.05.2008
19:17
smile
[5]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek..."

Ale argumentacja sensowna :D

04.05.2008
19:19
smile
[6]

Pl@ski [ Legend ]

To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?

LOL :D

blazerx ostatnio coś zabawny się robi... To zaczyna być niepokojące... :P

04.05.2008
19:19
[7]

rrrr [ Black Wall Street ]

Potrafił bym zrobić takie zdjęcie

04.05.2008
19:20
smile
[8]

Krala [ ]

Brytyjski humor, może w końcu obejrzał Allo, Allo :)

04.05.2008
19:21
[9]

Kozi89 [ Legend ]

Słaba jakość tylko tuszuje fakt, ze zdjęcie jest przerabiane. Fajnie, ze powstał nowy temat o duchu:) Czekam tylko na Marte:D

spoiler start
A tak w ogóle to duchy som!
spoiler stop

04.05.2008
19:23
[10]

lewy rangers [ Senator ]

blazerx- owned :D

Co do zdjęcia oczywiscie ze fake.

Kozi- o co chodzi z ta marta bo raz odwiedzalem jakis temat o duchach tez ktos pisal, ze czeka tylko na marte?

04.05.2008
19:26
[11]

Kozi89 [ Legend ]

o co chodzi z ta marta

@#$^! Znacz Magde! :D Przepraszam za pomyłkę :)

A chodzi o to:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6707783

04.05.2008
19:27
smile
[12]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

To ci co jeżdzą tym vanem ze Scooby Doo?


OWN3D!!! :D

04.05.2008
19:37
smile
[13]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

hehe :) nie wierze =]

To scooby istnieje ? :O

04.05.2008
19:43
smile
[14]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Dobry tekst z tym vanem :D

A co do tematu, to pewnie jakiś koleś chwycił tą typiarę i zwiał zanim zrobiono zdjęcie i tak jak w bajkach zostaje dym po ucieczce tak po tym kolesiu tak zostało widmo ;)

04.05.2008
19:49
smile
[15]

viesiek [ Legend ]

o ja pierdziu! dóhy istniejom!

04.05.2008
19:52
[16]

GROM Giwera [ One Shot ]

czas naświetlania 1/2 -1/3 sekundy + szybki koleś + ciulaty sprzęt do fotek i voila. Mamy efekt jak na obrazku.

04.05.2008
19:59
[17]

adrem [ Adrem-Man ]

[2]-LOL :)

04.05.2008
20:01
smile
[18]

Behemoth [ Kruk ]

Przypomina mi się Strefa11 z TVN. Tam rozwiązywali podobne zagadki. To były czaasy.
A to coś ze zdjęcia to pewnie jakiś super szybki kieszonkowiec :>

04.05.2008
20:23
smile
[19]

Deton [ klein Zwerg ]

tak ciezko zauważyc, ze jest ciemno i zdjecia bylo robione z dlugim naswietlaniem a gosciu w bialej koszulce po prostu poruszył głowa? jeszcze oczywiscie zdje zrobili dziwnie niewyrazne zeby sobie ludzie nie wiadomo co mysleli... takiego ducha to ja wam moge w 5 minut wykombinowac...

04.05.2008
20:37
smile
[20]

DuQ [ Konsul ]

Taak, ludzie też latają...


Duch - DuQ
04.05.2008
20:40
smile
[21]

Deepdelver [ Legend ]

To ocieracz. A skoro dziewczyny wzięły go za ducha, to musi to być utalentowany ocieracz.

04.05.2008
20:47
smile
[22]

Tuix [ Pretorianin ]

Post nr. 2 odebrał całą powagę wątku. Tekst zajebisty btw. xD

04.05.2008
20:48
smile
[23]

orzinn [ Last Hope ]

A gdzie tam widać ducha chyba nie masz na myśli tego odbicia światła od lampy to widać jak nic a ci ludzie chcą tylko stracha zrobić -_-

04.05.2008
20:49
smile
[24]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Zawsze wiedziałem, że duchy som!!

Gdzie Magda137?? ;)

04.05.2008
20:51
smile
[25]

Azerko [ bleee ]

[2] haha :]

04.05.2008
20:52
[26]

Fish_PL [ Pretorianin ]

Ludzie! Opanujcie się, bo tu jeszcze Strefa 11 przyjedzie :-) Coś wam ostatnio do głowy strzeliło z tymi zjawiskami paranormalnymi(wątek o reinkarnacji, o duszy i inne tego typu pierdoły). Wasza sprawa w co wierzycie, ale pamiętajcie, że to GRY-online, a nie "Nie do wiary"

PS: Przy gorszych aparatach nawet przy poruszeniu widać "efekt ducha", więc dajcie spokój. To wcale nie musiało być przerobione, tylko po prostu zdjęcie tak wyszło...

04.05.2008
20:53
smile
[27]

djforever [ Senator ]

Każdy głupi wie, że w 2000 roku nie było jeszcze telefonów z wbudowanym aparatem. Fejk.

04.05.2008
20:54
[28]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

ONOZ! To duchy istniejom?

04.05.2008
20:54
[29]

shame_on_you [ Guilty as charged ]

Tester28 -> czemu akurat wujek? To jest jakiś twój guru?

04.05.2008
21:03
smile
[30]

Germeran [ Pretorianin ]

djforever rozwiązał sprawę. :) Fejk.

A może ktoś zna model komórki z aparatem, która była w 2000r.?

04.05.2008
21:42
[31]

CRUX [ Konsul ]

To mi wygląda na anioła bo ma skrzydła , albo to jest jakieś odbicie .

04.05.2008
21:59
[32]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

To zdjęcie zostało wykonane około 2000 roku w filipińskiej miejscowości Manila. Widoczne na zdjęciu dziewczyny, spacerując nocą po ulicy, poprosiły nieznajomego aby zrobił im zdjęcie telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym - stąd niska jakość zdjęcia. Zdjęcie podobno nie jest przerabiane programem komputerowym i zostało uznane za oryginalne przez Ghost Research Society. Według mnie to oszustwo, ale naukowcy wiedzą lepiej. Będąc duchem sam bym się przyklejał do Azjatek... Wyślij to do 10 osób, a duchy zostawią Cię w spokoju, jeśli jednak nie roześlesz tego do 10 swoich znajomych spotka Cie 10 lat nieszczęść.

04.05.2008
22:10
smile
[33]

Kompo [ Legend ]

< [2] blazerx

Rozbicie wątku od kopa. :))

04.05.2008
22:26
[34]

Kozi89 [ Legend ]

Nie no, czy tylko ja nie widzę nic śmiesznego w texcie z posta [2]??

05.05.2008
09:44
smile
[35]

Bechemoth [ Konsul ]

Od razu widać że to fake!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.