GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radioodtwarzacz

04.05.2008
16:28
[1]

Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]

Radioodtwarzacz

Chce kupic do samochodu radyjko do 300zł, wiem że to nie bedzie jakis wyjadacz.
Znalazłem sobie takie
co o nim sądzicie?
może cos lepszego znacie?

04.05.2008
16:43
[2]

AMDD [ on-line ]

prezentuje sie ładnie. Wydaje mi sie ze w tej cenie to wszystko to samo

04.05.2008
17:02
[3]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

2 moich kumpli takie ( chyba takie , przynajmniej wygląda identycznie ) i powiem Ci , że nawet ładnie grają , tylko trochę zawodzi antyschock , bo na większych nierównościach CD przerywa. Ale ogólnie pozytywnie :)

04.05.2008
18:20
[4]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Teraz opłaca się brać odtwarzacze obsługujące karty pamięci. Znacznie wygodniejsze w obsłudze, bo w aucie nie muszą walać się płyty, wszystko masz na memorce. Np. coś takiego

05.05.2008
12:57
[5]

Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]




a co o tych sądzicie
które wziasc?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.