Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]
Radioodtwarzacz
Chce kupic do samochodu radyjko do 300zł, wiem że to nie bedzie jakis wyjadacz.
Znalazłem sobie takie
co o nim sądzicie?
może cos lepszego znacie?
AMDD [ on-line ]
prezentuje sie ładnie. Wydaje mi sie ze w tej cenie to wszystko to samo
coolerek-89 [ aka Cooler ]
2 moich kumpli takie ( chyba takie , przynajmniej wygląda identycznie ) i powiem Ci , że nawet ładnie grają , tylko trochę zawodzi antyschock , bo na większych nierównościach CD przerywa. Ale ogólnie pozytywnie :)
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Teraz opłaca się brać odtwarzacze obsługujące karty pamięci. Znacznie wygodniejsze w obsłudze, bo w aucie nie muszą walać się płyty, wszystko masz na memorce. Np. coś takiego
Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]
a co o tych sądzicie
które wziasc?