GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

True Combat: Elite- serwery

04.05.2008
15:13
smile
[1]

M5M3 [ Pretorianin ]

True Combat: Elite- serwery

Mam problem bo mam wersję Wolfenstein:ET 2.55b i zainstalowałem TC: E 0.49b i nie wyskakuja mi serwery. Czemu tak jest to nie wiem. Prosze o pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.