GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Twierdza Smutku morrowind

04.05.2008
14:59
smile
[1]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

Twierdza Smutku morrowind

Gdzie znajduje sie Twierdza Smutku ?

04.05.2008
15:10
[2]

barejn [ El Magnifico ]

na południowym zboczu czerwonej góry bodajze

04.05.2008
15:12
[3]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

Bodajże ;) ?

04.05.2008
15:24
[4]

barejn [ El Magnifico ]

w angielskojezyczna wersje gry grałem i to pare lat temu. sprawdz na adamantytowej wieży.

04.05.2008
15:54
[5]

KeiZ [ Pretorianin ]

Twierdza Smutku inaczej Mournhold to stolica prowincji Morrowind. Po zainstalowaniu dodatku Trójca zostaniesz zaatakowany podczas snu przez Mroczne Bractwo. Kiedy uporasz się z napastnikami zagadaj z jakimkolwiek strażnikiem a poprowadzi cię on do gościa w Ebonheart, który wskaże ci miejsce teleportu do Twierdzy.

04.05.2008
19:59
[6]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

Ahha ... a mam jeszcze jedno pytanie ... Gdzie są wilkołaki ? wiem na wyspie jakiejs tam (znam ale nie pamietam nazwy) ale gdzie ?

04.05.2008
20:02
[7]

zelka [ 95th Rifles ]

Wilkołaki są na wyspie na północy (nie pamiętam jak ta wyspa się nazywała). Żeby się tam dostać trzeba mieć zainstalowany dodatek Bloodmoon.

04.05.2008
20:13
[8]

KeiZ [ Pretorianin ]

Solstheim leży na północnym zachodzie, na wilkołaki natrafisz podążając głównym questem. Najpierw przyłącz się do budowy kolonii górniczej (popłyń łodzią z Khul).

05.05.2008
14:07
smile
[9]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

Acha .. dzięki :)

05.05.2008
19:48
[10]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

A i cos jeszcze .. czy w tw. smutku mozna kupic juczne zwierze ? jak tak to gdzie ?

05.05.2008
20:07
smile
[11]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

pomoze ktos ? :D

05.05.2008
20:09
[12]

pooh_5 [ Rawr ]

Z tego co pamiętam, mozna bylo dostac/kupic jakiegos szczura...

05.05.2008
20:15
[13]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

aaa gdzie ? :>

05.05.2008
20:25
[14]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

pomocy ! zlezy mi na tym ;\

05.05.2008
20:30
smile
[15]

Antemos [ Pretorianin ]

Kupa chinczyka --> Szczura nie polecam. NPC w tej grze (jak i w każdej innej) nie wyróżniają się szczególną inteligencją. Szczur zatka się gdzieś przy pierwszej sposobności i nawet się nie zorientujesz, kiedy stracisz wszystko, co niósł.

06.05.2008
08:46
[16]

Kupa chinczyka [ Legionista ]

To tam tylko mozna szczura ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.