GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Office 2007 dla Użytkowników Domowych - problem z instalacją

04.05.2008
14:29
smile
[1]

gamdalf [ Chor��y ]

Office 2007 dla Użytkowników Domowych - problem z instalacją

Gdy próbuje zainstalować Office to wyskakuje mi błąd:

Co robić Office jest orginalny dostałem go za 1zł razem z neo.

04.05.2008
14:34
[2]

kapciu [ kapciem ]



Ściągnij, zainstaluj i wpisz sobie swój klucz. Aktywuj przez internet.

Powodzenia w użytkowaniu :)

ps. jeżeli z tą wersją będzie coś nie tak to próbuj ściągnąć z innego źródła.
Najważniejszy jest klucz jaki masz.

04.05.2008
14:34
smile
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

najprawdopodobniej dostałeś płytkę z uszkodzonym plikiem exe

04.05.2008
15:26
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Spróbuj skopiować całą instalację na dysk i z niej puścić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.