
gamdalf [ Chor��y ]
Office 2007 dla Użytkowników Domowych - problem z instalacją
Gdy próbuje zainstalować Office to wyskakuje mi błąd:
Co robić Office jest orginalny dostałem go za 1zł razem z neo.
kapciu [ kapciem ]
Ściągnij, zainstaluj i wpisz sobie swój klucz. Aktywuj przez internet.
Powodzenia w użytkowaniu :)
ps. jeżeli z tą wersją będzie coś nie tak to próbuj ściągnąć z innego źródła.
Najważniejszy jest klucz jaki masz.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
najprawdopodobniej dostałeś płytkę z uszkodzonym plikiem exe
legrooch [ MPO Squad Member ]
Spróbuj skopiować całą instalację na dysk i z niej puścić.