
piesiec_07 [ Centurion ]
Problem
Witam. Wymieniłem się kartami SIM z siostrą. I na siostry tel wyskakują jakieś reklamy i ogłoszenia :| U mnie się to nie zdarzyło. To nie są SMS tylko wyskakują ogłoszenia. Przeważnie są to ogłoszenia matrymonialne. Da się to jakoś wyłączyć????!!