GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem

04.05.2008
13:51
smile
[1]

piesiec_07 [ Centurion ]

Problem

Witam. Wymieniłem się kartami SIM z siostrą. I na siostry tel wyskakują jakieś reklamy i ogłoszenia :| U mnie się to nie zdarzyło. To nie są SMS tylko wyskakują ogłoszenia. Przeważnie są to ogłoszenia matrymonialne. Da się to jakoś wyłączyć????!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.