Maly_knypu [ Legionista ]
GTA:SA/VC - spolszczenie
Czy gry z tematu wyszły całkowicie po polsku? Tzn. z dubbingiem? Czy tylko napisy są ogólnie dostępne?
huba-uba [ Konsul ]
Są tylko napisy.
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
łee lipa. chętnie bym posłuchaj Cj po polsku