GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA:SA/VC - spolszczenie

04.05.2008
13:40
[1]

Maly_knypu [ Legionista ]

GTA:SA/VC - spolszczenie

Czy gry z tematu wyszły całkowicie po polsku? Tzn. z dubbingiem? Czy tylko napisy są ogólnie dostępne?

04.05.2008
13:41
[2]

huba-uba [ Konsul ]

Są tylko napisy.

05.05.2008
14:42
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

łee lipa. chętnie bym posłuchaj Cj po polsku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.