GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Unreal Tournament 3 czy Team Fortress 2?

04.05.2008
13:07
smile
[1]

Nimreh [ Pretorianin ]

Unreal Tournament 3 czy Team Fortress 2?

Chcę kupić jedną z tych gier, oczywiście do grania przez sieć :D Proszę o pomoc w wyborze jednej z nich. Żadnej innej gry nie chcę, zastanawiam się tylko pomiędzy tymi dwoma. Z góry dziękuje za pomoc.
EDIT
Właśnie chcę sobie kupić samo TF2 (w Maju ma być w sklepach), inne gry w Orange Boxie mnie zupełnie nie interesują.

04.05.2008
13:07
smile
[2]

s.bul [ Konsul ]

tf2

zainstalujsobie steama i sciagnij szybko tf2 i wyprobuj

04.05.2008
13:07
smile
[3]

Pl@ski [ Legend ]

Odpowiedź może być tylko jedna: Unreal Tournament 3

04.05.2008
13:08
[4]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

dwie są super ale chyba lepiej kup tf2 razem z orange boxem :P

04.05.2008
13:09
smile
[5]

CRUX [ Konsul ]

UT 3 sprzedało się w śmiesznej ilości i ma duże wymagania sprzętowe , tego bym nie kupił.
TF 2 , nad tą grą producenci pracowali 9 lat ! I wyszła im świetnie zbalansowana gra , kupuj TF2 warto !

04.05.2008
13:11
smile
[6]

SEW [ O/C addicted ]

UT3 to jedyna opcja jaka mozesz brac pod uwage. Niech swiadczy o tym ze scena ut przyjela nowa czesc praktycznie z otwartymi ramionami, jest to swietna kontynuacja ut'99. Gra nie jest prosta, ale satysfakcja jaka wyniesiesz gdy zdobedziesz juz troche umiejetnosci w grze jest nieporownywalna do niczego innego. Niech moje 340h zliczone przez xfire spedzone w ut3 swiadcza o tym wlasnie.

W razie dodatkowych watpliwosci, jestem do dyspozycji.

04.05.2008
13:15
smile
[7]

Selman [ Senator ]

Team Fortress 2

04.05.2008
13:15
[8]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Różnice są spore, i trudno je porównać. UT 3 to kolejna szybka (bardzo szybka) rzeź. Polega głownie na znalezieniu jak największego działa, wejściu do jak największego czołgu i rozwalaniu nieprzyjaciół. Co nie znaczy że nie jest fajny. W TF2 podstawą jest Team Play, który o dziwo jest zauważalny nie tylko na klanówkach. Każda klasa ma swój ekwipunek i zdolności (są oczywiście serwery z modami zmieniającymi to) i ma inny cel. Medyk nie jest urodzonym zdobywcą punktów a snajper w pierwszej linii jest skazany na porażkę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niby ostatnia łatka zaburzyła równowagę klas, ale ja oceniam ją dobrze. Medyk nie zrobił się przez nią jakąś uber postacią. BTW, w starciu Ubercharge kontra Critcharge dalej wygrywa stary dobry uber.

04.05.2008
13:24
smile
[9]

Nimreh [ Pretorianin ]

W UT3 grałem w demo, w TF2 grałem u sąsiada. Obie gry są świetne, ale nie wiem którą wybrać. Prosze o więcej opinii i dziękuje za te :)

04.05.2008
13:29
smile
[10]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

zależy jaki typ lubisz :) seria unreal od zawsze cechowała się ogromną szybkością rozgrywki i brutalnością :) pozatym ma dosyć niecodzienne uzbroenie i pojazdy czego nie ma w innych grach tego typu :) no może oprócz Qake Wars .... TF2 grałem u kolegi :) też bardzo dobra i świetnie wykonana gra ale akcja jest wolniejsza :) zalezy co wolisz


Ja osobiście polecam UT3

04.05.2008
13:45
smile
[11]

huba-uba [ Konsul ]

Team Fortress 2 o wiele lepsze.

04.05.2008
15:32
[12]

Nimreh [ Pretorianin ]

^^UP^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.