GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lost Via domus

04.05.2008
12:30
[1]

KaCzOr89 [ Legionista ]

Lost Via domus

Poszukuje poradnika do tej gry... za pomoc bede bardzo wdzieczny. Niby sciagnołem juz jakis ale jest to pilik pdf i nie chce mi sie odtworzyc...:/

04.05.2008
12:34
smile
[2]

siurekm [ Strogler ]

Jeśli masz plik pdf to musisz mieć program do otworzenia go , jak masz to zainstaluje Adobe

04.05.2008
12:37
[3]

KaCzOr89 [ Legionista ]

Oki dzieki za pomoc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.