KaCzOr89 [ Legionista ]
Lost Via domus
Poszukuje poradnika do tej gry... za pomoc bede bardzo wdzieczny. Niby sciagnołem juz jakis ale jest to pilik pdf i nie chce mi sie odtworzyc...:/

siurekm [ Strogler ]
Jeśli masz plik pdf to musisz mieć program do otworzenia go , jak masz to zainstaluje Adobe
KaCzOr89 [ Legionista ]
Oki dzieki za pomoc :)