GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EPULS - pytanie dot. przelewuu

04.05.2008
12:18
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

EPULS - pytanie dot. przelewuu

Mam zamiar sprawić sobie extrema za 5zł poprzez przelew 5zł na epulsa,tylko nie wiem jak!Wpisuję Swój email,wszystko,tylko gdzie ja mam wpisać nr. konta?I wogle jak to zrobić??

04.05.2008
12:33
[2]

Wrocławianin [ Konsul ]

upp?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.