Wrocławianin [ Konsul ]
EPULS - pytanie dot. przelewuu
Mam zamiar sprawić sobie extrema za 5zł poprzez przelew 5zł na epulsa,tylko nie wiem jak!Wpisuję Swój email,wszystko,tylko gdzie ja mam wpisać nr. konta?I wogle jak to zrobić??
Wrocławianin [ Konsul ]
upp?