
Wrocławianin [ Konsul ]
Mam prośbę do 4umowiczów dotyczącą wyboru kamery do 500zł
Mam zamiar sprawić sobie kamerę cyfrową,małą,powyżej 6mpx.,z zoomem ok.8x,kartą pamięci albo HDD,pomożecie?GRANICA WYDATKU TO 500zł!!:))
L
I
C
Z
Ę
N
A
W
A
S
Z
Ą
P
O
M
O
C

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Z
a
5
s
t
o
w
e
k
?
T
a
k
i
c
h
r
z
e
c
z
y
t
o
n
a
w
e
t
w
E
r
z
e
n
i
e
m
a
j
a
:
D

Cliffton [ Generaďż˝ ]
N
I
E
M
A
T
A
K
I
E
J
Z
A
5
0
0
Z
Ł
adrem [ Adrem-Man ]
S
Ą
T
A
K
I
E
A
L
E
T
Y
L
K
O
N
A
B
A
Z
A
R
Z
E
E
R
Y
!
Wrocławianin [ Konsul ]
N
O
E
E
J
P
R
O
S
I
Ł
E
M
O
S
E
N
S
O
W
N
E
O
D
P
O
W
I
E
D
Z
I
I
I
A może od 5mpx. i zoomem od 5mpx. coś się znajdziee?
sebekg [ Senator ]
hehe najtansza nowka cyfrowa to tylko taka ale wyglada nawet wporzo takze mozna kupic:) lepsza taka, nic jakis noname
Zysio [ Generaďż˝ ]
Nie no spoko Hohnera banujecie, mi bana na posty na IP (nie ja pisze :>) za obiektywną krytykę waszej działalności a ten wątek dalej jest. No zajebiści jesteście...

sebekg [ Senator ]
wprowadzi mnie ktos w temat?:>