GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam prośbę do 4umowiczów dotyczącą wyboru kamery do 500zł

04.05.2008
11:46
smile
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

Mam prośbę do 4umowiczów dotyczącą wyboru kamery do 500zł

Mam zamiar sprawić sobie kamerę cyfrową,małą,powyżej 6mpx.,z zoomem ok.8x,kartą pamięci albo HDD,pomożecie?GRANICA WYDATKU TO 500zł!!:))
L
I
C
Z
Ę

N
A

W
A
S
Z
Ą

P
O
M
O
C

04.05.2008
11:50
smile
[2]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Z
a

5

s
t
o
w
e
k
?

T
a
k
i
c
h

r
z
e
c
z
y

t
o

n
a
w
e
t

w

E
r
z
e

n
i
e

m
a
j
a

:
D

04.05.2008
11:50
smile
[3]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

N
I
E

M
A

T
A
K
I
E
J

Z
A

5
0
0

Z
Ł

04.05.2008
11:52
[4]

adrem [ Adrem-Man ]

S
Ą

T
A
K
I
E

A
L
E


T
Y
L
K
O

N
A

B
A
Z
A
R
Z
E

E
R
Y
!

04.05.2008
11:56
[5]

Wrocławianin [ Konsul ]

N
O

E
E
J

P
R
O
S
I
Ł
E
M

O

S
E
N
S
O
W
N
E

O
D
P
O
W
I
E
D
Z
I
I
I

A może od 5mpx. i zoomem od 5mpx. coś się znajdziee?

05.05.2008
21:39
[6]

sebekg [ Senator ]

hehe najtansza nowka cyfrowa to tylko taka ale wyglada nawet wporzo takze mozna kupic:) lepsza taka, nic jakis noname

05.05.2008
23:03
[7]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Nie no spoko Hohnera banujecie, mi bana na posty na IP (nie ja pisze :>) za obiektywną krytykę waszej działalności a ten wątek dalej jest. No zajebiści jesteście...

06.05.2008
14:43
smile
[8]

sebekg [ Senator ]

wprowadzi mnie ktos w temat?:>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.