GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Real - WTF ?

04.05.2008
11:00
smile
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Real - WTF ?

Co to ma być ? :D


Real - WTF ? - mycha921
04.05.2008
11:01
smile
[2]

Azerko [ bleee ]

no jak to co hujnoga :P

04.05.2008
11:02
smile
[3]

Mipari1002 [ HUNTER ]

...

04.05.2008
11:03
[4]

ROzner_ [ Konsul ]

O_o

04.05.2008
11:03
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

:D:dd co to ma być
leże
może hulajnoga dziecięca ale po co ta trójkątna

04.05.2008
11:07
[6]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

hahah xD niezle

04.05.2008
11:08
smile
[7]

www222 [ Public Enemy Number One ]

dziecięca?

04.05.2008
11:12
smile
[8]

Backside [ Generaďż˝ ]

Słowem trzecia noga do dokupienia :D

04.05.2008
11:16
smile
[9]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]


Real - WTF ? - ES_Lechu
04.05.2008
11:20
smile
[10]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

Moja siostra raz powiedziala:

" A ja nigdy nie jezdzilam na hujanodze"

Albo brat:
Zamiast Hura krzyczy: "HUJA!"

04.05.2008
11:21
[11]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Hujnoga --> XD

Wysyłaj do teleexpresu!!!!

04.05.2008
11:26
smile
[12]

Kalino$ [ Konsul ]

LoL

padłem:)

04.05.2008
11:26
smile
[13]

WolfHunter [ Pretorianin ]

LOL!

04.05.2008
11:44
smile
[14]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Perfect K.O. !

04.05.2008
11:46
smile
[15]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Padłem xD

04.05.2008
20:15
smile
[16]

Sznapi [ Rashômon ]

Wygląda na celowe :)

04.05.2008
20:22
smile
[17]

Danielch [ Pretorianin ]

No cóż, każdy popełnia błędy :)

04.05.2008
20:23
smile
[18]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

A mnie najbardziej rozśmieszył post [5]

04.05.2008
20:24
[19]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

dobre dobre:)

synek:mamo kup mi hujnoge:)
mama:wtf:O

04.05.2008
20:26
smile
[20]

huba-uba [ Konsul ]

dobre

04.05.2008
20:27
smile
[21]

Loooczek [ Centurion ]

trójkątna hulajnoga to taka co ma 2 koła z tyłu i 1 z przodu

04.05.2008
20:28
smile
[22]

pooh_5 [ Rawr ]

obydwa mocarne...

04.05.2008
20:31
smile
[23]

cinekk [ Baccara ]

[9] Warka Strąg

04.05.2008
20:33
smile
[24]

DJ Pinata [ in rainbows ]

<--

04.05.2008
20:37
smile
[25]

Valem [ Generaďż˝ ]

do teleexpresu trzeba dac

jak chcecie to dajcie mi na jakiego maila trzeba wyslac to wysle

04.05.2008
20:47
[26]

Valem [ Generaďż˝ ]

to da ktos tego maila bo nie wiem gdzie wyslac????

napisalbym ze nadeslali uzytkownicy forum gry-online.pl

04.05.2008
20:49
smile
[27]

ON Line [ sHiFtY ]

<---

04.05.2008
20:50
smile
[28]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

świetne

04.05.2008
20:56
[29]

Loiosh [ Senator ]

Pamietam kiedys pracujac w Tesco, byl u nas jakis mozg ktory odpowiadal wlasnie za drukowanie takich plansz,cen i innych pierdół. Jak raz walnal babola to potem przez pol dnia wisialo w calym sklepie "promocja Tesko". Zdarzaly sie tez mniejsze orty,ale konkretnych przykladow nie pamietam:)

04.05.2008
20:58
smile
[30]

ValkyreX [ Legend ]

Niezłe.

04.05.2008
20:58
smile
[31]

CzykiRapMen [ Konsul ]

PWNED !

04.05.2008
21:03
[32]

danieldanek [ We are United!!! ]

:D:D:D

04.05.2008
21:04
[33]

Valem [ Generaďż˝ ]

poszlo do teleexpressu

04.05.2008
21:15
[34]

EA_GAMES [ Pretorianin ]

to jest fake czyi kłamstwo , powiększcie obraz kilka razy ujrzycie nie równe krawędzie bitmapy.


Real - WTF ? - EA_GAMES
04.05.2008
21:21
[35]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

to nie są nierówne krawędzie po wycięciu tylko efekt kompresji

04.05.2008
21:24
[36]

EA_GAMES [ Pretorianin ]

Post 8 też jest kłamstwo powiększcie obraz ujrzycie po ST w górnej części nad rąg brakujące części bitmapy. Wyraz Strąg jest bardziej rozmyty.


Real - WTF ? - EA_GAMES
04.05.2008
21:24
[37]

EA_GAMES [ Pretorianin ]

Marek z Lechem=> bzdura. nie wprowadzaj ludzi w błąd.

04.05.2008
21:25
smile
[38]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

LOL.

05.05.2008
14:05
[39]

Valem [ Generaďż˝ ]

ogladajcie teleexpress

moze bedzie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.