
Rezort [ Naznaczony ]
Command & Conquer- problem (misja Czechy)
Jak przejśc misje w czechach z tym jednym komandosem. Przecierz to jest niemozliwe. Tam jest pelno czolgow a ja mam tylko 1 komandosa. O co chodzi w tej misji ??

Rezort [ Naznaczony ]
dobra juz zrobilem, udalo mi sie przez przypadek to przejsc :D