GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Command & Conquer- problem (misja Czechy)

04.05.2008
09:48
smile
[1]

Rezort [ Naznaczony ]

Command & Conquer- problem (misja Czechy)

Jak przejśc misje w czechach z tym jednym komandosem. Przecierz to jest niemozliwe. Tam jest pelno czolgow a ja mam tylko 1 komandosa. O co chodzi w tej misji ??

04.05.2008
09:55
smile
[2]

Rezort [ Naznaczony ]

dobra juz zrobilem, udalo mi sie przez przypadek to przejsc :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.