GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GG w komórce - jak uruchomić?

04.05.2008
09:41
smile
[1]

Tiamat [ Konsul ]

GG w komórce - jak uruchomić?

Czy ktoś może posiada z was gg w komórce w sieci Orange? próbowałem sobie jakoś to gg zainstalować ale nie kumam za bardzo tego jak to zrobić. Nie wiem czy na moja kom. Samsung D900i da się ściągnąć. Czy jak ktoś z was ma, to może mi powiedzieć co, jak i gdzie zrobić i jakie są opłaty za korzystanie z gg?. Z tego co wiem w erze jest bardzo tanie gg.

04.05.2008
09:43
[2]

siwy346 [ addicted to music ]





poczytaj to dowiesz się wszystkiego

04.05.2008
10:25
[3]

Tiamat [ Konsul ]

To akurat już sobie czytałem ale co z tego jak nie wiem co i jak. Nie wiem czy mam telefon(urządzenie) z systemem Symbian lub Windows Mobile, czy to trzeba ściągać. jak ściagam java MID2 na kompa , a potem przegram na komórkę to nic nie działa. Dlatego chciałem żeby ktoś mi napisał co ściągał na komórkę i co robił żeby potem to działało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.