
WTF? [ Konsul ]
Wszędzie ci Polacy... Nawet w Liberty City!
Posłuchajcie w 43 sekundzie :D
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Bardzo fajne.

Hawkman [ Generaďż˝ ]
Stare ;))

WTF? [ Konsul ]
Eh, A czego tu nie było?:P

Halucyn89 [ Show Must Go On ]
<---[3]
Jest jeszcze akcent z naszymi W radiu babka pozdrawia Polaków
I jeden utwór Polski
Jak macie do tego żrudlo to proszę o dodanie tego.

Kalino$ [ Konsul ]
Fajnie:)

Tomcio xD [ Konsul ]
niezłe

.STG. [ Pretorianin ]

viesiek [ Legend ]
Było, ale i tak mocne :p
Grim looter [ Pretorianin ]
Mają pomysły ci z rockstara.

rockbitchgtayeah [ Junior ]
i dont have any banans mothefackas
:D to najlepszy tekst
rzpierdala mnie
a propo wkroczylem do liberty city
zaczal sie terrror