GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę pomocy

04.05.2008
01:25
smile
[1]

grubyosolin1 [ Junior ]

proszę pomocy

pomocy uśpiłem strażnika ale nie mogę poluzowac liny i zdjąc ciała grabarza co robic

04.05.2008
01:26
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Co robić?!
Nie łazić nocą po cmentarzu, usypiać strażników i zabijać grabarzy!

04.05.2008
08:48
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Aby poluźnić sznur, użyj sztyletu. Gra "Daemonica".

04.05.2008
08:58
smile
[4]

kan!awacek [ Pretorianin ]

o co ci człowieku chodzi nic nienapisałeś w jakiej grze albo czy na żywo , co ty żeś się człowieku z choinki urwał czy co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.