
grubyosolin1 [ Junior ]
proszę pomocy
pomocy uśpiłem strażnika ale nie mogę poluzowac liny i zdjąc ciała grabarza co robic

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Co robić?!
Nie łazić nocą po cmentarzu, usypiać strażników i zabijać grabarzy!
mirencjum [ operator kursora ]
Aby poluźnić sznur, użyj sztyletu. Gra "Daemonica".

kan!awacek [ Pretorianin ]
o co ci człowieku chodzi nic nienapisałeś w jakiej grze albo czy na żywo , co ty żeś się człowieku z choinki urwał czy co?