GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

harrison ford w nowymi indianie

04.05.2008
01:10
[1]

barnej7 [ Konsul ]

harrison ford w nowymi indianie

Czy dobrze, ze sie pojawi?

Joens to Ford, ale dzis Ford jest troche za stary i 67 letni dziadek akrobata jest troche smieszny?

Ogolnie jestem za Fordem w tej roli

04.05.2008
01:26
[2]

maciek_ssi [ ]

Looknij na trailery, to się przekonasz:

04.05.2008
01:34
[3]

barnej7 [ Konsul ]

widzialem:) pytam o wasza opinie

04.05.2008
09:47
[4]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

Stallone jakoś się sprawdził w nowym Rambo, więc może i Fordowi się uda

04.05.2008
09:53
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

nie mogli wsiąść kogoś młodszego
Stallone ma 62 lata i pewnie w nowym Rambo większość scen to byli dublerzy
To tak jakby Bonda grał cały czas ten sam aktor

04.05.2008
09:55
[6]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Nie chodzi o to, że on jest stary, ale jak dotąd we wszystkich częściach był Ford. Jakoś głupio by się oglądało bez niego. Ucharakteryzują go, obrobią na komputerach, dadzą dublerów i wyjdzie 30-paroletni facet.

04.05.2008
09:58
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

EG2006_43107114---> To niech znajdą jakiegoś 30altka i ucharakteryzują na 60 żeby wyglądał jak Ford bo co będzie jak staruszek podczas kręcenia(nie daj Boże) dostanie zawału

04.05.2008
11:09
[8]

adrem [ Adrem-Man ]

Niestety zrobil co swoje i powinien juz odejsc z tej branzy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.