barnej7 [ Konsul ]
harrison ford w nowymi indianie
Czy dobrze, ze sie pojawi?
Joens to Ford, ale dzis Ford jest troche za stary i 67 letni dziadek akrobata jest troche smieszny?
Ogolnie jestem za Fordem w tej roli
maciek_ssi [ ]
Looknij na trailery, to się przekonasz:
barnej7 [ Konsul ]
widzialem:) pytam o wasza opinie
StifflersMum [ M.I.L.F ]
Stallone jakoś się sprawdził w nowym Rambo, więc może i Fordowi się uda
siwy346 [ addicted to music ]
nie mogli wsiąść kogoś młodszego
Stallone ma 62 lata i pewnie w nowym Rambo większość scen to byli dublerzy
To tak jakby Bonda grał cały czas ten sam aktor
EG2006_43107114 [ Senator ]
Nie chodzi o to, że on jest stary, ale jak dotąd we wszystkich częściach był Ford. Jakoś głupio by się oglądało bez niego. Ucharakteryzują go, obrobią na komputerach, dadzą dublerów i wyjdzie 30-paroletni facet.
siwy346 [ addicted to music ]
EG2006_43107114---> To niech znajdą jakiegoś 30altka i ucharakteryzują na 60 żeby wyglądał jak Ford bo co będzie jak staruszek podczas kręcenia(nie daj Boże) dostanie zawału
adrem [ Adrem-Man ]
Niestety zrobil co swoje i powinien juz odejsc z tej branzy