GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak otworzyc plik adf?

04.05.2008
00:07
[1]

grzegwa007 [ Centurion ]

jak otworzyc plik adf?

Cześć
Mam pytanko , znalazłem starą gierke w którą ciupałem na amidze cały czas . Jest w formacie adf , moge ja jakoś otworzyć i zagrać ??

04.05.2008
00:09
[2]

polak111 [ LOXXII ]

04.05.2008
00:09
[3]

pecet007 [ - ]

emulatorem amigi oczywiście, polecem WinUAE
ale do tego potrzebujesz jeszcze obrazu kickstarta kick13.rom zapewne

04.05.2008
00:09
[4]

Deepdelver [ Legend ]

Emulator WinUAE.

04.05.2008
00:10
[5]

Mitsukai [ Internet is for Porn ]


WinUAE - emulator Amigi

04.05.2008
00:14
[6]

grzegwa007 [ Centurion ]

zzainstalowałem ale nie kapuje jak mam go otworzyć , czy mógłby ktoś napisać ?

04.05.2008
00:16
[7]

grzegwa007 [ Centurion ]

jak daje na ten plik otwórza za pomocą i wybieram win uae to wyskakuje błąd

04.05.2008
00:27
[8]

Deepdelver [ Legend ]

Tu znajdziesz poradniki do programu:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.