
beziko [ Senator ]
DragonBall - The Movie !!!
Już w przyszłym roku wyjdzie film znanego wszystkim filmu animowanego DragonBall !!
Na wp.pl już zapowiedziany !!
Nieoficjalny filmik (chodź trochę temu nie wierzę ):
A tu baardzo krótki filmik z castingiem na bohaterów filmu:
Mam nadzieję że film będzie tak dobry jak anime :)

Łyczek [ Legend ]
Ten film odrazu powinien dostać Złote Maliny :)
Fett [ Avatar ]
Słyszałem już o tym kilka dni temu :) Mam niestety więcej obaw niż nadziei o tym filmie :)

Arxel [ Legend ]
Nawet jakby mieli zrobić ostatni shit jaki kiedykolwiek się pojawił w kinach, to wydałbym na niego nawet ostatnie złotówki :D

moszeusz [ Tlenu! ]
Zapewne będzie to niewypał jak chyba każdy live action.
zmudix [ palnik ]
Zapewne bieda i nędza. No ale do kina pójdę. Z czystego sentymentu do DB. :)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Ojj już czuję, co to im wyjdzie. Wiem tylko, że na MGS movie (który powoli zaczynają tworzyć) pójdę nawet gdybym miał ukraść te 15 zł.
Fett [ Avatar ]
Tylko jeden i Oszukać przeznaczenie dosyc dobre były. W dodatku nad wszystkim czuwa Akira Toryama :)

Selman [ Senator ]
heh może to być nawet ciekawe , pójdę z sentymentu do dragon balla
Mofis [ Dark Dragon ]
Ten co bedzie gral Goku to bardzo znany aktor tylko ze nie pamietam imienia i nazwiska xD wiem tyle ze gral w filmie "Wojna Światów" syna glownego bohatera:D super aktor!!
i mam nadzieje ze film bedzie przynajmniej rownie dobry jak anime ato bedzie wedlug mnie bardzo trudne poniewaz to najlepsza kreskowka, anime bajka itp dlamnie na swiecie!!
DBz rlz!!
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Ten co bedzie gral Goku to bardzo znany aktor tylko ze nie pamietam imienia i nazwiska
To zajebiście znany.
Szczerze? Wyjdzie Złota Malina. Jakoś wątpie w powodzenie filmu...

Halucyn89 [ Show Must Go On ]
Lepiej niech nie ruszają legendy...
ValkyreX [ Legend ]
Cholera, nie powinni ruszać klasyki. Ale poczekamy, zobaczymy- jak już będzie w kinach to chętnie obejrzę.
White Star [ Legend ]
co oni najlepszego robią... po kiego wała zmieniać anime w reala :/ przeciez to nawet zadnego porownania nie bedzie tylko kicha wielka. nawet jakby maski bohaterow mieli...
Złoty Badziew
ROzner_ [ Konsul ]
Lol niezły shit zapewne z tego wyjdzie.

Kalino$ [ Konsul ]
Jeśli film będzie chociaż w jednej czwartej taki jak znany nam serial animowany to i tak będzie wielki sukces:)

cycu2003 [ Legend ]
oj tam marudzicie , a taki transformers jak sie ładnie obronił (przynajmniej w niektórych kręgach a efektami to już napewno) więc moze i tu sie uda. Wiem ze anime a kreskowka to dwa rozne swiaty ale..
NequliX [ Progressive Attack ]
Jesli Akira Toryama czuwa nad filmem to napewno zle nie bedzie : )
Tomas1987 [ Konsul ]
To będzie tragedia, dlaczego w ogóle nie trzymają się scenariusza z mangi, Songo będzie Amerykaninem który zakochał się w Chichi i będzie za nią latał, nie będzie Kuririna, zamiast niego będą 2 nowe postacie, jestem ciekaw czy osoby brające udział w filmie przeczytały mangę.

beziko [ Senator ]
Czekałem aż ktoś kiedyś wpadnie na zrobienie filmu :)
Ciekawe jak będzie wyglądać film :)

Azerko [ bleee ]
świetnie :]

viesiek [ Legend ]
To będzie żałośnie śmieszne :p ale i tak pójdę do kina - z czystej ciekawości.
Tirane [ Magic Level: 69 ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7179276