GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki wyglad forum macie ustawiony?

03.05.2008
23:33
[1]

tosiek2142 [ teH pWn3r ]

Jaki wyglad forum macie ustawiony?

Tak jak w temacie,
ja mam ten z ciemniejszymi kolorami. Uwazam ze powinnien byc troche wiekszy wybor :)

03.05.2008
23:41
[2]

Kogee [ Generaďż˝ ]

Ja mam żółty, wiosenny.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7551328
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7155642

03.05.2008
23:42
[3]

l3miq [ Pretorianin ]

było, poszukaj

03.05.2008
23:49
[4]

diablooo7 [ Centurion ]

Ciemny, lepiej czyta sie jasne litery na ciemnym tle.

03.05.2008
23:55
smile
[5]

beziko [ Senator ]

Ja mam jasny bo jak włączam listę wątków na ciemnym to mnie oczy zaczynają boleć :P

04.05.2008
00:04
[6]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Jasny.

04.05.2008
00:05
[7]

Tomcio xD [ Konsul ]

miałem jasny ale zmieniłem na ciemny lepiej mi się na ciemnych ustawieniach pracuję

04.05.2008
00:08
[8]

pecet007 [ - ]

jasny od zawsze, próbowałem trochę ciemnego używać, ale mi nie podeszedł

04.05.2008
00:39
[9]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

normalny

04.05.2008
01:04
[10]

halski88 [ Senator ]

ciemny

04.05.2008
08:49
[11]

mautrix [ Unstoppable ]

Było kilkanaście razy, ja mam ciemny.

04.05.2008
08:52
[12]

Selman [ Senator ]

ciemny , jasny mnie razi za mocno

04.05.2008
09:25
[13]

Azerko [ bleee ]

jasny

04.05.2008
10:07
[14]

fajny Książę [ Konsul ]

jasny

04.05.2008
10:24
[15]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Jasny. Ładniej wygląda, a w oczy razi tylko na początku, potem przestaje.

04.05.2008
10:29
smile
[16]

djforever [ Senator ]

Ciemny. Ładniejszy, czytelniejszy i nie jebie po oczach.

04.05.2008
10:52
[17]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

jasny

04.05.2008
10:52
[18]

promyczek303 [ sunshine ]

Ciemny. W jasnym nie rozróżniam kolorów kategorii :P Zlewaja mi sie :) a poza tym za bardzo daje po oczach :P

04.05.2008
10:53
smile
[19]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

Różowy


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - coolerek-89
04.05.2008
10:55
smile
[20]

raper741 [ Legend ]

coolerek -> :O

Ciemny :) Mniej ostry i bardziej bezpieczny dla oczu :)

04.05.2008
10:58
[21]

ROzner_ [ Konsul ]

Ciemny.
Jasny jest nieczytelny i wali po oczach

04.05.2008
11:04
[22]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

coolerek-89

Ja tez taki chce jak to zrobiles xD ?
Photoshop ?

04.05.2008
11:07
[23]

adrem [ Adrem-Man ]

Jasny

04.05.2008
11:08
[24]

Palejno Abaju Sraka [ Legionista ]

ciemny

04.05.2008
11:22
[25]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

Kamil - no jak to jak ?

Tu masz taki guzik ----->

Tam sie zmienia kolorystykę . A co ty takiej nie masz?


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - coolerek-89
04.05.2008
11:24
smile
[26]

cycu2003 [ Legend ]

light

04.05.2008
11:25
[27]

.STG. [ Pretorianin ]

Regularnie usuwam Cookies więc tylko jasny, to samo z kategoriami.

04.05.2008
11:26
[28]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Ciemny jest za ciemny :D Więc mam jasny, to chyba jasne!

04.05.2008
11:26
[29]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

coolerek-89

Mam, ale mam tylko ciemny i jasny...

04.05.2008
11:29
[30]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

kamil1153 - nie masz różowego? O_o żartujesz chyba... może napisz do admina czy coś?

04.05.2008
11:30
[31]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

W konia mnie robicie zaloze sie :/

04.05.2008
11:35
smile
[32]

Kalino$ [ Konsul ]

ja mam ciemny,czasami zmieniam na jasny a od czasu do czasu na różowy:)ale to rzadko:)

04.05.2008
11:39
smile
[33]

beowulff [ konsolowiec ]

eee jak w konia? moze masz cos z ciasteczkami ->


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - beowulff
04.05.2008
11:39
[34]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja mam tylko ciemny i jasny :(

04.05.2008
11:39
smile
[35]

super game fan [ Konsul ]

Czarno-biały. Fajny, taki oldschoolowy.


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - super game fan
04.05.2008
11:46
smile
[36]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Ten z odwróconymi kolorami też fajny :)


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - Cliffton
04.05.2008
11:48
[37]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

Powiedzcie mi jak robicie to, ze macie inne kolory niz jasny i ciemny

04.05.2008
11:52
[38]

beowulff [ konsolowiec ]

No wyskakuje takie okienko po kliknieciu na zmien kolorystyke i tam sie ustwia....

04.05.2008
14:54
[39]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

...ale różowy i tak przebija wszystkie :)

04.05.2008
15:03
smile
[40]

super game fan [ Konsul ]

Kurna, główna wyglada jednak najfajniej na różowym. Chyba sobie zmienie.

kamil1153 - uaktualniałeś przegladarke? Moze masz coś z javascript? Powinno okienko wyskoczyć.


Jaki wyglad forum macie ustawiony? - super game fan
04.05.2008
15:06
[41]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

zwykły taki

04.05.2008
15:09
[42]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

czarny.

04.05.2008
15:17
smile
[43]

DuQ [ Konsul ]

Jasny. Już się przyzwyczaiłem.

04.05.2008
15:19
[44]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja nie mam okienka tylko jak klikne to sie zmienia z jasnego na ciemny i odwrotnie :(


,,Mamo!A oni maja rozowe forum, a ja nie!!Powiedz im ze sa:BE

04.05.2008
15:44
[45]

Hitmanos [ 47 ]

Mam tradycyjny biały, różowy jest dla małych dziewczynek :P

04.05.2008
15:53
[46]

simson_ [ Konsul ]

jasny...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.