tosiek2142 [ teH pWn3r ]
Jaki wyglad forum macie ustawiony?
Tak jak w temacie,
ja mam ten z ciemniejszymi kolorami. Uwazam ze powinnien byc troche wiekszy wybor :)
Kogee [ Generaďż˝ ]
Ja mam żółty, wiosenny.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7551328
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7155642
l3miq [ Pretorianin ]
było, poszukaj
diablooo7 [ Centurion ]
Ciemny, lepiej czyta sie jasne litery na ciemnym tle.

beziko [ Senator ]
Ja mam jasny bo jak włączam listę wątków na ciemnym to mnie oczy zaczynają boleć :P
EG2006_43107114 [ Senator ]
Jasny.
Tomcio xD [ Konsul ]
miałem jasny ale zmieniłem na ciemny lepiej mi się na ciemnych ustawieniach pracuję
pecet007 [ - ]
jasny od zawsze, próbowałem trochę ciemnego używać, ale mi nie podeszedł
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
normalny
halski88 [ Senator ]
ciemny
mautrix [ Unstoppable ]
Było kilkanaście razy, ja mam ciemny.
Selman [ Senator ]
ciemny , jasny mnie razi za mocno
Azerko [ bleee ]
jasny
fajny Książę [ Konsul ]
jasny
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Jasny. Ładniej wygląda, a w oczy razi tylko na początku, potem przestaje.

djforever [ Senator ]
Ciemny. Ładniejszy, czytelniejszy i nie jebie po oczach.
Swink [ CrafterCJR-600FM ]
jasny
promyczek303 [ sunshine ]
Ciemny. W jasnym nie rozróżniam kolorów kategorii :P Zlewaja mi sie :) a poza tym za bardzo daje po oczach :P

raper741 [ Legend ]
coolerek -> :O
Ciemny :) Mniej ostry i bardziej bezpieczny dla oczu :)
ROzner_ [ Konsul ]
Ciemny.
Jasny jest nieczytelny i wali po oczach
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
coolerek-89
Ja tez taki chce jak to zrobiles xD ?
Photoshop ?
adrem [ Adrem-Man ]
Jasny
Palejno Abaju Sraka [ Legionista ]
ciemny
coolerek-89 [ aka Cooler ]
Kamil - no jak to jak ?
Tu masz taki guzik ----->
Tam sie zmienia kolorystykę . A co ty takiej nie masz?

cycu2003 [ Legend ]
light
.STG. [ Pretorianin ]
Regularnie usuwam Cookies więc tylko jasny, to samo z kategoriami.
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Ciemny jest za ciemny :D Więc mam jasny, to chyba jasne!
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
coolerek-89
Mam, ale mam tylko ciemny i jasny...
Cliffton [ Generaďż˝ ]
kamil1153 - nie masz różowego? O_o żartujesz chyba... może napisz do admina czy coś?
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
W konia mnie robicie zaloze sie :/

Kalino$ [ Konsul ]
ja mam ciemny,czasami zmieniam na jasny a od czasu do czasu na różowy:)ale to rzadko:)
adrem [ Adrem-Man ]
Ja mam tylko ciemny i jasny :(
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Powiedzcie mi jak robicie to, ze macie inne kolory niz jasny i ciemny
beowulff [ konsolowiec ]
No wyskakuje takie okienko po kliknieciu na zmien kolorystyke i tam sie ustwia....
Cliffton [ Generaďż˝ ]
...ale różowy i tak przebija wszystkie :)

super game fan [ Konsul ]
Kurna, główna wyglada jednak najfajniej na różowym. Chyba sobie zmienie.
kamil1153 - uaktualniałeś przegladarke? Moze masz coś z javascript? Powinno okienko wyskoczyć.
peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
zwykły taki
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
czarny.

DuQ [ Konsul ]
Jasny. Już się przyzwyczaiłem.
adrem [ Adrem-Man ]
Ja nie mam okienka tylko jak klikne to sie zmienia z jasnego na ciemny i odwrotnie :(
,,Mamo!A oni maja rozowe forum, a ja nie!!Powiedz im ze sa:BE
Hitmanos [ 47 ]
Mam tradycyjny biały, różowy jest dla małych dziewczynek :P
simson_ [ Konsul ]
jasny...