GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

turok kupować?

03.05.2008
22:38
[1]

barnej7 [ Konsul ]

turok kupować?

czy oplaca sie kupic turoka? podobaly mi sie poprzednie czesci i postrzelalbym do dinozaurków. czy grafika jest srednia czy obrzydliwa? i jak tam grywalnosc?

03.05.2008
22:44
[2]

marino100 [ Pretorianin ]

grafika jest miodna ale troche celownik jest dziki ale to jest plus
zalezy jeszcze jaki masz komp i czy naprawde lubisz takie efekty
ja testowalem u kolegi i bede kupowal naprawde miodna gra

03.05.2008
23:14
[3]

barnej7 [ Konsul ]

slaby komp amd2600 1gb ram radekx1300 256 mb

ale w gry na unreal engine 3 smigam bioshock prawie na full mi chodzil podobnie jak ut3

03.05.2008
23:16
[4]

Adaśś [ Konsul ]

Świetna Gra, nawet jeśli slaby komp wez sobie na średnie ... ;D

03.05.2008
23:16
[5]

Kozi89 [ Legend ]

slaby komp amd2600 1gb ram radekx1300 256 mb

Nie gadaj, ze grałeś na tym w Bioshocka na wysokich detalach! W takim razie już przymierzam sie do kupna! :D Tylko chyba nad dodatkowym ramem będzie trzeba pomyśleć bo obezne 768 moze nie wystarczyć.

03.05.2008
23:21
[6]

barnej7 [ Konsul ]

tak sam sie zaskoczylem, sprawdz demko na 512 na srednich gralem czasami cielo po dokupieniu dodatkowych 512 chodzilo fajnie

03.05.2008
23:27
[7]

Kozi89 [ Legend ]

Akurat demka nigdzie pod ręka nie mam :/ Zawsze jak potrzebuje jakieś sprawdzić to nie mam na płycie. I jak tu wierzyć w oficjalne wymagania?! No nic, ściągania za dużo żeby testować. Dokupię ramu i za jakiś czas, może na wakacjach, może wcześniej kupie Bioshocka (najpierw planuje Overclocked nabyć).

A to nie jest przypadkiem tak, że Bioshock lepiej chodzi na Radeonach? Chociaż mój GF 7600GS powinien sobie na średnich poradzić.

03.05.2008
23:29
[8]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Jeśli po grze nie oczekujesz niewiadomo czego, to możesz kupic. Strzelanie do dinozaurów jest satysfakcjonujące.

03.05.2008
23:48
[9]

beziko [ Senator ]

Ja dopiero kupię jak będzie polska pełna wersja !!

04.05.2008
09:46
smile
[10]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

Kupuj wyśmienita gra! Ja też kupie jak wyjdzie po polsku :P ale gralem u kuzyna :D

04.05.2008
11:03
smile
[11]

Kalino$ [ Konsul ]

Kupuj!!!Naprawdę świetna gra,te walki z dinozaurami:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.