GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Orange - Warszawa awaria xD

03.05.2008
20:45
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Orange - Warszawa awaria xD

Hej xD
Działają Wam rozmowy wychodzace w Orange albo *500 w Warszawie :D?
u mnie na dwoch komach slysze ze wybiera i nic:P

03.05.2008
21:00
[2]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Nie chce mi się do nikogo dzwonić, ale *500 faktycznie nie działa.

03.05.2008
21:04
smile
[3]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

Warszawa-Praga dziala :)

03.05.2008
21:05
[4]

szuru-buru [ Jacuś ]

Lubelskie - 50 km od Lublina na zachód. PADŁO, aby smsy działają.

03.05.2008
21:06
[5]

xanat0s [ Wind of Change ]

U mnie na Kabatach (Ursynów) wszystkie pięknie działa, łącznie z *500.

03.05.2008
21:10
[6]

Kogee [ Generaďż˝ ]

Białystok, raz dzwoni - raz nie.

03.05.2008
21:20
[7]

Cangoor_K [ oh, yeah? ]

Wodzisław - zero połączeń, sms-ów i *500 - po wybraniu numeru rozłącza :>


03.05.2008
21:45
[8]

LosicaMrr [ Junior ]

Ostrówek k. warszawy... kompletnie Niiicccc aż szlag trafia... pfff...

03.05.2008
21:49
[9]

Mrożon [ Pretorianin ]

Dąbrowa Górnicza (śląsk, nieopodal Katowic) - pii, pii, pii - nie idzie się połączyć w ogóle.
Sms-y dochodzą. Jeśli Orange było dobre, to po połączeniu z Ideą zeszło na psy.

04.05.2008
09:06
smile
[10]

DJ Remus [ Junior ]

Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... a nad ranem 3-ego w dziwny sposób środki ogólnie wyjechały z konta.

04.05.2008
09:35
[11]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

juz wszystko dziala :)

DJ Remus--> przeczytaj swoje zdanie i przetlumacz je na j. polski nie idzie tego zrozumiec:

"Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... "

04.05.2008
09:39
[12]

Mikami [ Konsul ]

W Poznaniu wszystko działa.
"Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... "
Pewnie całą kasę wydałeś i nawet nie wiesz kiedy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.