ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Orange - Warszawa awaria xD
Hej xD
Działają Wam rozmowy wychodzace w Orange albo *500 w Warszawie :D?
u mnie na dwoch komach slysze ze wybiera i nic:P
Pan P. [ Generaďż˝ ]
Nie chce mi się do nikogo dzwonić, ale *500 faktycznie nie działa.

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Warszawa-Praga dziala :)
szuru-buru [ Jacuś ]
Lubelskie - 50 km od Lublina na zachód. PADŁO, aby smsy działają.
xanat0s [ Wind of Change ]
U mnie na Kabatach (Ursynów) wszystkie pięknie działa, łącznie z *500.
Kogee [ Generaďż˝ ]
Białystok, raz dzwoni - raz nie.
Cangoor_K [ oh, yeah? ]
Wodzisław - zero połączeń, sms-ów i *500 - po wybraniu numeru rozłącza :>
LosicaMrr [ Junior ]
Ostrówek k. warszawy... kompletnie Niiicccc aż szlag trafia... pfff...
Mrożon [ Pretorianin ]
Dąbrowa Górnicza (śląsk, nieopodal Katowic) - pii, pii, pii - nie idzie się połączyć w ogóle.
Sms-y dochodzą. Jeśli Orange było dobre, to po połączeniu z Ideą zeszło na psy.

DJ Remus [ Junior ]
Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... a nad ranem 3-ego w dziwny sposób środki ogólnie wyjechały z konta.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
juz wszystko dziala :)
DJ Remus--> przeczytaj swoje zdanie i przetlumacz je na j. polski nie idzie tego zrozumiec:
"Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... "
Mikami [ Konsul ]
W Poznaniu wszystko działa.
"Opcja teraz nr. 2 stan środków na koncie całkowicie mi się nie zgadza... "
Pewnie całą kasę wydałeś i nawet nie wiesz kiedy...