GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z napędem combo

03.05.2008
20:00
[1]

Palladin6 [ Konsul ]

Problem z napędem combo

Otóż mam problem z napędem combo - Lite-On DVDRW SOHW-1653S.
Problem polega na tym , że po formacie napęd nie czyta płyt CD , ale czyta DVD i CD audio.
Zainstalowałem najnowszy Firmware ale problem nadal występuje.
Co dziwne , że gdy wkładam płytkę Windowsa czy czegoś innego , jeszcze wtedy gdy komputer startuje (czyt. pojawia ekran startowy z informacjami) , to normalnie czyta tą płytkę. Na pewno nie padł laser od CD , bo płytkę Windowsa czyta i chce mi go zainstalować ,ale już w Windowsie nie chce. Po starcie Windowsa (XP Professional) płytka nawet nie chce ruszyć , zaszura w napędzie i koniec . Macie jakieś pomysły ?

04.05.2008
11:48
[2]

!!!Killer!!! [ Centurion ]

Ja miałem tak samo. Czyscilem laser płyta czyszczącą ale nie pomogło. Do dzis nie wiem co sie stało. Kupiłem nową nagrywarkę LG i jestem zadowolony. UP'ję poniewaz jestem ciekawy co to mogło być

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.