GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

diablo2-puste postacie

03.05.2008
19:51
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

diablo2-puste postacie

Tworze sobie nowy profil w diablo 2, anciskam na jaka kolwiek postac i mi sie pokazuje,,brak miejsca" itp. usuwałem wszystkei psoatcie jakie mam. co ja mam robic??

03.05.2008
20:00
[2]

QrKo_ [ ]

Jaki profil? ;o

Masz na mysli konto na CBN?

04.05.2008
12:27
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie. normalnie chce zacząć nową gre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.